Verda Yiğit’in AKP’ye geçmesine MHP’den sert tepki!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

MHP Eski Sarıyer Eski İlçe Başkanı Verda Yiğit’in, dün düzenlenen miting sırasında AKP’ye katılmasına eski partisinden çok sert tepki geldi. MHP’nin Sarıyer’deki etkili isimlerinden İlçe Teşkilat Başkanı Vedat Şahin yaptığı açıklamayla, bu duruma şöyle tepki gösterdi.

ŞAHİN; “SİZ ALİ BABA’NIN KIRK HARAMİSİ, BİZ KÜRŞAT’IN KIRK ÇERİSİ”

AKP İl Başkanı Aziz Babuşcu bugün (Pazar) Sarıyer’de konuşmuş. MHP’de üyeli bile bulunmayan, bir dönem hasbel kader ilçe başkanlığında bulunmuş ve başarısız olduğu için görevden alınmış, “MHP ile olan ilişkisi görevde olduğu süre ile sınırlı olan” son 2.5 yıldır parti ile hiç bir bağı bulunmayan birini yanına çıkartarak AKP rozeti takmış. Bize göre malumun ilanı. Partisine bir “Ülkücü” transfer ettiği yanılgısına düşerek veya düşürülerek gaza gelmiş olacak ki, MHP’li kardeşlerimizle aynı hedefe kilitlendik demiş. Yakasına rozet taktığınız kişi ile Sarıyer’de MHP’den görüşen ve konuşanların sayısı bir elinizin parmak sayısını geçmez! Siz Ali Baba’nın kırk haramisi, biz Kürşad’ın kırk çerisi. Bir arada olmamız mümkün değil!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 4 Kasım 2013 tarihinde yayınlanmıştır. (5 sene önce)

Habere yorum yaz

 1. Vedat Şahin dedi ki:

  Utanmadan hala yorum yazıyorsun yeniçeri birde mert senin soy adın ne diye soruyorsun.! Sanki senin adın soy adın varda.! Siz ancak buradan yazarsınız..

 2. YAKUP BEŞİKÇİ dedi ki:

  BİR DELİ KUYUYA TAŞ ATAR , KIRK AKILLI ÇIKARMAYA ÇALIŞIRMIŞ ..İTLE KÖPEKLE NE UĞRAŞIYORSUNUZ SEVGİLİ ÜLKÜDAŞLAR

 3. yeniceri dedi ki:

  Mert kocum senin soyismin ne

 4. Samet dedi ki:

  Vedat reis ağzına yüreğine sağlık, İt Ürür Kervan Yürür…
  Bize Vatan ile kafayı bozmuşsunuz diyorlar, Çok Şükür Kafamız Bozuk KANIMIZ değil…

 5. MERT dedi ki:

  Daha ismini soy ismini açıklayamıyosun burda adamlık taslıyosun bu korku neden bu şekildemi adamlığınız tayibin çakal Çerileri bilmiyorum da şu yaptığınızı paralı askerde çocuğuda yapmaz ;!!!.

 6. yeniceri dedi ki:

  Bizde 3 donem kurali olmasa siz aday bulamazsiniz bize dua edin sizi ayakta tutan biziz eski vekillerimiz olmasa siz secime giremezsiniz

 7. yeniceri dedi ki:

  Bizim coplerimiz sizde el ustunde partinizi yonetiyor sizi de boyle doldurup kandiriyorlar vatan dava ddiye bir sonraki donem 3 5 eski bakani gonderir sizin basiniza kapi kapi dolastiririz

 8. Vedat Şahin dedi ki:

  Kimliğini açıklamadan, konuyu asıl mecrasından uzaklaştırarak buradan MHP ye saldırıda bulunan, kinlerini kusanları açıkça uyarıyorum çok ağır konuşurum altında kalırsınız bilesiniz.!

 9. K.Ç. dedi ki:

  Kimsenin taklite ihtiyacı yok 5 tane verda ablanız da olsa 1 sarıyer ilçe başkanı erdal çoban yapmaz bu davada luzumsuz insanların yeri ve önemi yoktur. onlar hakkında bu kadar gereksiz konuşulma yapılması bile fazladır ki sonra kendilerini adam yerine koyarlar. Biz işini taklitle değil canı gönülden yapanların her zaman arkasında olduk olmayada devam ederiz. Vedat Şahin’de buna en büyük örneklerden biridir.

 10. vedat şahin dedi ki:

  çok güzel söz etmiş vedat şahin tbk ederim