Orhan Çoban; CHP’nin Beyoğlu’ndaki 13 kişilik adaylık listesinde sokakta en çok güven oyu alan 5. isim oldu…

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

orhan-coban copy

CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Orhan Çoban, belediye başkan aday adayı olduğu Beyoğlu’daki bir ankette, CHP’nin 13 kişilik aday listesinde “en çok oyu alan” 5. isim oldu. Gezici Araştırma Şirketi’nin toplam 3000 denekle yaptığı araştırmada Çoban, yüzde 3.3 destek bularak Beyoğlu Eski Belediye Başkanı Hüseyin Aslan’la aynı güveni aldı…

Gezici Araştırma’nın yaptığı araştırma, Ekim ayında Beyoğlu ilçe sınırları içerisinde eş zamanlı olarak 18 yaş ve üstü nüfusu temsil eden 1.500’ü kadın, toplam 3.000 denekle gerçekleştirildi. Araştırma, evlerde yüz yüze görüşme metoduyla yapıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın açık ara önde olduğu araştırmada, CHP’de ise en çok oyu Sarıgül’ün eski eşi Aylin Kotil aldı.

ÇOBAN, 13 KİŞİLİK CHP ADAY ADAYI LİSTESİNDE 5. OLDU

Söz konusu araştırmada dikkat çeken bir de gelişme yaşandı. Cumhuriyet Mahallesi eski muhtarı ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Orhan Çoban, aday adayı olduğu Beyoğlu Belediye Başkanlığı yarışında 13 kişilik listede 5. sırada yer aldı. 13 kişilik CHP aday adayı listesinde yüzde 3.3 güven oyu alan Çoban, Beyoğlu Eski Belediye Başkanı Hüseyin Aslan ile aynı desteği aldı. Öte yandan Çoban’ın, Sarıyer’e oldukça uzak bir mesafedeki Beyoğlu gibi kozmopolit bir ilçede bu denli çok güven oyu alması önemli bir başarı olarak görülüyor.

 

İŞTE O SÜRPRİZ ARAŞTIRMANIN SONUCU

 

ORHAN 3

COBAN2

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 7 Kasım 2013 tarihinde yayınlanmıştır. (5 sene önce)

Habere yorum yaz