SICAK GELİŞME! EROL AYDIN BUGÜN AKP’LİLERLE BULUŞUYOR!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Sıcak gelişme! CHP’li Erol Aydın, bugün AKP’lilerle öğle yemeğinde buluşacak. Sivas Milletvekili Ali Turan’ın organize ettiği yemek bugün öğle saatlerinde Etiler’de verilecek.

ayrac

EROL AYDIN’A DANIŞMANLIK TEKLİFİ

Ali Turan’ın ofisinde gerçekleşecek yemekte, Aydın’ın AKP’ye transferi konuşulacak. AKP’nin meclis üyesi listesine alınmayan Aydın’a Sedat Özsoy’un seçimi kazanması halinde belediyede “danışmanlık” görevi verilmesinin teklif edileceği öğrenildi. Ali Turan’ın vereceği yemeğe Sivaslı hemşerisi Nurettin Çelik’in ve birkaç hemşerisinin de katılacağı öğrenildi.

EKREM ERDEM BİRKAÇ KEZ ARADI

Öte yandan Erol Aydın’ın bugüne kadar pek çok kez Ali Turan tarafından arandığı ve partiye geçmesinin teklif edildiği belirtilirken, Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile Haluk İpek‘in de Aydın’la birkaç kez telefon görüşmesi yaptığı öğrenildi.

Sarıyer Gazetesi’ne ulaşan çok özel bilgilere göre, AK Parti bu süreçte Erol Aydın’ı siyaseten etkisiz hale getirmeye çalışacak.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 18 Şubat 2014 tarihinde yayınlanmıştır. (5 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. merve dedi ki:

    AKP YE BAK HELE =))KENDILERINE GUVENLERI YOKMUS MEGER..BIZDEN ADAM ALARAK MI SARIYERI ALACAKLAR.

  2. doğan dedi ki:

    AKP kendine o kadar güveniyorsa neden CHP’nin aday göstermediği Erol Aydını partisine almak istiyor çeşitli tekliflerde bulunuyor. Siyaset bu kadar mı kirlendi anlamıyorum ben varsam tamam yoksam her şey tu kaka

  3. onur dedi ki:

    dua edin geçmesin! aksi taktirde kaybedecek olan şükrü genç ezici bir sonla karşı karşıya kalacaktır.