Şükrü Genç’in adaylığı resmen açıklandı! İşte CHP’nin resmi internet sitesinde açıklanan o liste!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

ayrac

CHP Genel Merkezi, Sarıyer adayının Şükrü Genç olduğunu resmen açıkladı. CHP’nin resmi internet adresinde yayınlanan aday listesinde Şükrü Genç’in adı 567 numarada yer aldı.

ayrac

CHP’nin resmi internet sitesi olan chp.org.tr adresinde bugün yayınlanan habere göre, Türkiye genelindeki 1143 il ve ilçe belediye başkan adayları Parti Meclisi tarafından belirlendi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki toplantıda adaylığı kesinleşen isimler arasında Şükrü Genç de yer aldı. Açıklanan listeye göre Şükrü Genç’in ismi 567 numarada yer aldı.

İşte CHP’nin açıkladığı kesinleşmiş aday listesi; 

İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI

540 İSTANBUL Adalar  ATİLLA AYTAÇ
541 İSTANBUL Arnavutköy RUHİ TUNCEL
542 İSTANBUL Ataşehir BATTAL İLGEZDİ
543 İSTANBUL Avcılar HANDAN TOPRAK BENLİ
544 İSTANBUL Bağcılar MUHAMMET ÇAKMAK
545 İSTANBUL Bahçelievler SAFFET BULUT
546 İSTANBUL Bakırköy BÜLENT KERİMOĞLU
547 İSTANBUL Başakşehir ÖZGÜR KARABAT
548 İSTANBUL Bayrampaşa BAHRİ SİPAHİ
549 İSTANBUL Beşiktaş MURAT HAZNEDAR
550 İSTANBUL Beykoz HIZIR YILMAZ
551 İSTANBUL Beylikdüzü EKREM İMAMOĞLU
552 İSTANBUL Beyoğlu AYLİN KOTİL
553 İSTANBUL Büyükçekmece HASAN AKGÜN
554 İSTANBUL Çatalca CEM KARA
555 İSTANBUL Esenler AKSEL ÖRÜKLÜ
556 İSTANBUL Esenyurt GÜRBÜZ ÇAPAN
557 İSTANBUL Eyüp FERZAN ÖZER
558 İSTANBUL Fatih SABRİ ERBAKAN
559 İSTANBUL Gaziosmanpaşa SELAHATTİN MERİÇ
560 İSTANBUL Güngören AHMET GÜZEL
561 İSTANBUL Kağıthane SERDAR KURŞUN
562 İSTANBUL Kartal ALTINOK ÖZ
563 İSTANBUL Küçükçekmece GÖKHAN GÜMÜŞDAĞ
564 İSTANBUL Maltepe ALİ KILIÇ
565 İSTANBUL Pendik TUNCER ÖZYAVUZ
566 İSTANBUL Sancaktepe ÖZGEN NAMA
567 İSTANBUL Sarıyer ŞÜKRÜ GENÇ
568 İSTANBUL Silivri ÖZCAN IŞIKLAR
569 İSTANBUL Sultanbeyli MUSTAFA ÇOLAK
570 İSTANBUL Sultangazi ALİ ACAR
571 İSTANBUL Şile ARAS ASLAN
572 İSTANBUL Şişli HAYRİ İNÖNÜ
573 İSTANBUL Tuzla CEMİL EKŞİ
574 İSTANBUL Ümraniye SACİT EYÜBOĞLU
575 İSTANBUL Üsküdar İHSAN ÖZKES
576 İSTANBUL Zeytinburnu MUSTAFA FAZLIOĞLU
577 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL

1 ADANA   YILDIRAY ARIKAN
2 ADANA Aladağ HASAN ERKAN
3 ADANA Ceyhan ARİF SEZER
4 ADANA Çukurova SONER ÇETİN
5 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU
6 ADANA İmamoğlu ERTUĞRUL İNCEDERE
İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI
1 ADANA   YILDIRAY ARIKAN
2 ADANA Aladağ HASAN ERKAN
3 ADANA Ceyhan ARİF SEZER
4 ADANA Çukurova SONER ÇETİN
5 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU
6 ADANA İmamoğlu ERTUĞRUL İNCEDERE
7 ADANA Karaisalı İLHAN ŞAHİN
8 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL
9 ADANA Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ
10 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL
11 ADANA Saimbeyli MEHMET CENGİZ
12 ADANA Sarıçam CUMALİ YAKAN
13 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR
14 ADANA Tufanbeyli AHMET AKTÜRK
15 ADANA Yumurtalık  DURAN GÖÇER
16 ADANA Yüreğir  ORHAN BAYRAM

17 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİKTAT ÇETİN
18 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS AÇAR
19 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL
20 ADIYAMAN Besni Şambayat NEJDET ARICI
21 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER
22 ADIYAMAN Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN
23 ADIYAMAN Çelikhan  MEHMET HANİFİ KALKAN
24 ADIYAMAN Gerger ÖMER ÖZDEMİR
25 ADIYAMAN Gölbaşı Belören AHMET BAKIR
26 ADIYAMAN Gölbaşı Harmanlı AHMET DEĞİRMENCİ
27 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ
28 ADIYAMAN Merkez Kömür HANEFİ GÖKSU
29 ADIYAMAN Merkez Yaylakonak HASAN KARAKAYA
30 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN
31 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI
32 ADIYAMAN ZEYNAL BAKIR

33 AFYONKARAHİSAR Başmakçı HALİL ÖZCAN
34 AFYONKARAHİSAR Bayat KADİR ÜÇER
35 AFYONKARAHİSAR Çay  YAŞAR ÇENGEL
36 AFYONKARAHİSAR Çay K.Karacaören  FAHRETTİN YILDIZ
37 AFYONKARAHİSAR Çobanlar BEYTULLAH CİHAN
38 AFYONKARAHİSAR Çobanlar Kocaöz ÖMER BOZYÜRÜK
39 AFYONKARAHİSAR Dazkırı İSMAİL TAYLAN
40 AFYONKARAHİSAR Dinar CEYHUN ERKAN
41 AFYONKARAHİSAR Dinar Haydarlı  ÖZCAN AYHAN
42 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER
43 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA
44 AFYONKARAHİSAR Emirdağ Davulga ÖMER BARIN
45 AFYONKARAHİSAR Evciler SAİM ÖZER
46 AFYONKARAHİSAR Hocalar SEDAT TURAN
47 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN
48 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR
49 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan  HASAN ÇALIKUŞU
50 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ
51 AFYONKARAHİSAR İscehisar Seydiler ERDAL KOÇ
52 AFYONKARAHİSAR İscehisar MEHMET AYDIN
53 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık  HASAN KAMIŞ
54 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı UMMAHAN ÖZPINAR
55 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey  AHMET ÖZÇELİK
56 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler  RECEP HOŞ
57 AFYONKARAHİSAR Merkez Işıklar HABİB KİREZ
58 AFYONKARAHİSAR Merkez Nuribey  DAVUT DEREBEY
59 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli  ZEKERİYA GÖKMEN
60 AFYONKARAHİSAR Sandıklı  AHMET ÖZAYDIN
61 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım  SEVİM ÖZDEMİR
62 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ
63 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Düzağaç YALÇIN SEYHAN
64 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Kılıçarslan YASİN GÜZEL
65 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Kırka  HÜSEYİN ERSÖZ
66 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR
67 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL
68 AFYONKARAHİSAR Sultandağı OSMAN ACAR
69 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Dereçine ŞEMSEDDİN ŞAMPİYON
70 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ
71 AFYONKARAHİSAR Şuhut EKREM ÖZSOY
72 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA
73 AFYONKARAHİSAR MEHMET ALİ ECER

74 AĞRI Diyadin  ABDULLAH ÇETİN
75 AĞRI Doğubeyazıt  NEVZAT KAYA
76 AĞRI Eleşkirt  FARUK POLAT
77 AĞRI Eleşkirt Tahir  NURETTİN POLAT
78 AĞRI Eleşkirt Yayladüzü  HAMİT AYSU
79 AĞRI Eleşkirt Yücekapı  MEHMET KANDEMİR
80 AĞRI Hamur  ADİL ORUÇ
81 AĞRI Patnos  YILMAZ KAYA
82 AĞRI Patnos Dedeli  PERTAL CANGİR
83 AĞRI Taşlıçay  ÜMİT KALAYCI
84 AĞRI Tutak  MURAT ÖZTÜRK
85 AĞRI  İHSAN CAĞA

86 AKSARAY Ağaçören  NEVZAT AYDIN
87 AKSARAY Eskil  MEHMET KESKİN
88 AKSARAY Gülağaç İBRAHİM ABUR
89 AKSARAY Gülağaç Demirci  METİN BOZLAK
90 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ
91 AKSARAY Güzelyurt EROL BEZGEN
92 AKSARAY Güzelyurt Selime  SEFER ÖZDEMİR
93 AKSARAY Merkez Bağlıkaya ABDULLAH CANBULUT
94 AKSARAY Merkez Sağlık  FİKRET İŞERİ
95 AKSARAY Merkez Taşpınar  CİHAN YÜKSEL
96 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ
97 AKSARAY Merkez Yeşilova FETHİ USLU
98 AKSARAY Merkez Yeşiltepe  TAHSİN ÇELİK
99 AKSARAY Ortaköy  MÜMİN SAĞLAM
100 AKSARAY  DOĞAN KOŞAR

101 AMASYA  Taşova  MUSTAFA KORKMAZ
102 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA
103 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL
104 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEL
105 AMASYA Merzifon ALP KARGI
106 AMASYA Suluova  MUHARREM YILDIRIM
107 AMASYA  İLYAS AYIK

108 ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU
109 ANKARA Altındağ MELİH BARAN KILIÇ
110 ANKARA Ayaş ALİ BAŞKARAAĞAÇ
111 ANKARA Bala MÜSLİM ÇOŞAN
112 ANKARA Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR
113 ANKARA Çamlıdere İSMAİL ÇİÇEKÇİ
114 ANKARA Çankaya  ALPER TAŞDELEN
115 ANKARA Çubuk CEMİL ALA
116 ANKARA Elmadağ MÜCAHİT DEDE
117 ANKARA Etimesgut MEMET YULA
118 ANKARA Evren EMRULLAH EREN
119 ANKARA Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK
120 ANKARA Güdül ÖMER GÜNEY
121 ANKARA Haymana CELAL ÇETİN
122 ANKARA Kalecik NEVZAT ŞAHİN
123 ANKARA Kazan NECATİ YILMAZ
124 ANKARA Keçiören METİN EMİR
125 ANKARA Kızılcahamam AHMET HIZARCI
126 ANKARA Mamak COŞKUN TORUN
127 ANKARA Nallıhan FERUDUN GÜNGÖR
128 ANKARA Polatlı TUFAN BURAL
129 ANKARA Pursaklar HÜSNİYE ERDOĞAN
130 ANKARA Sincan ALAATTİN BERA TÜRKOĞLU
131 ANKARA Şereflikoçhisar İSMAİL YALMAN
132 ANKARA Yenimahalle FETHİ YAŞAR
133 ANKARA MANSUR YAVAŞ

134 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ
135 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR
136 ANTALYA Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ
137 ANTALYA Demre (Kale) YUSUF KAPAR
138 ANTALYA Döşemealtı TURGAY GENÇ
139 ANTALYA Elmalı MEHMET TUFAN
140 ANTALYA Finike ÖMER ÇIRPAR
141 ANTALYA Gazipaşa CEMBURAK ÖZGENÇ
142 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL
143 ANTALYA İbradı  SERKAN KÜÇÜKKURU
144 ANTALYA Kaş ÖMER SAİM KARAKURT
145 ANTALYA Kemer UMUT GÜNEŞ
146 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER
147 ANTALYA Konyaaltı MUHİTTİN BÖCEK
148 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL
149 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL
150 ANTALYA Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN
151 ANTALYA Muratpaşa SULTAN YEĞEN
152 ANTALYA Serik MUHAMMET KONUR
153 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN

154 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN
155 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL
156 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK
157 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA
158 ARDAHAN Posof ŞÜKRÜ BOZYİĞİT
159 ARDAHAN METE ÖZDEMİR

160 ARTVİN Ardanuç YILDIRIM DEMİR
161 ARTVİN Arhavi MUSA ULUTAŞ
162 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ
163 ARTVİN Hopa TURAN KASIMOĞLU
164 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGÜL AKÇİÇEK
165 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM
166 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU
167 ARTVİN Yusufeli ZAFER ATALAY
168 ARTVİN EMİN ÖZGÜN

169 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN
170 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU
171 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER
172 AYDIN Didim DENİZ ATABAY
173 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN
174 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU
175 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY
176 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI
177 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL
178 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK
179 AYDIN Köşk ÖZCAN ARUMAN
180 AYDIN Kuşadası ÖZER KAYALI
181 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU
182 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT
183 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN
184 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA
185 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN
186 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU

187 BALIKESİR Altıeylül MEHMET ALİ ÇİÇEK
188 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENÇER
189 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENĞİZ
190 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA
191 BALIKESİR Bigadiç KASIM OĞUZ
192 BALIKESİR Burhaniye FİKRET AKOVA
193 BALIKESİR Dursunbey ÖNDER İKİZ
194 BALIKESİR Edremit KAMİL SAKA
195 BALIKESİR Erdek HÜSEYİN SARI
196 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI
197 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE
198 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ
199 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN
200 BALIKESİR Karesi ENDER BİÇKİ
201 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN
202 BALIKESİR Manyas TANCAN BARCİN
203 BALIKESİR Marmara  ALİ AKSU
204 BALIKESİR Savaştepe TURGAY YÜKSEL
205 BALIKESİR Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL
206 BALIKESİR Susurluk TAHSİN BOZOĞLU
207 BALIKESİR SAMİ SÖZAT

208 BARTIN Amasra MEHMET EMİN TİMUR
209 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM
210 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU
211 BARTIN Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN
212 BARTIN Ulus HÜSEYİN ULUS
213 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KARA
214 BARTIN MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA

215 BATMAN Beşiri  GENCO ÖZEL
216 BATMAN Beşiri İkiköprü  FARUK KIRMIZITAŞ
217 BATMAN Gercüş MEHMET ŞERİF ÖNER
218 BATMAN Gercüş Kayapınar  MENDERES GÜLÜŞKEN
219 BATMAN Hasankeyf  SEDA AĞAR
220 BATMAN Kozluk  VEHBİ AĞAYA
221 BATMAN Kozluk Bekirhan  AHMET DEMİR
222 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR
223 BATMAN Sason İRFAN ARSLAN
224 BATMAN Sason Yücebağ  FATMA BAĞLI
225 BATMAN  ÇETİN KIZILBULUT

226 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERARSLAN
227 BAYBURT Demirözü MEHMET CAN
228 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ

229 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN
230 BİLECİK Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL
231 BİLECİK Gölpazarı VEDAT KAZICI
232 BİLECİK İnhisar  OSMAN EROL
233 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR
234 BİLECİK Merkez Vezirhan  MEHMET DUYMUŞ
235 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT
236 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK
237 BİLECİK Söğüt  İSMET TUNCA
238 BİLECİK Yenipazar MEHMET ÜNAL
239 BİLECİK SUNGUR TURAN

240 BİNGÖL Adaklı ZAFER TANDOĞAN
241 BİNGÖL Genç  ALİ ALTINBAŞ
242 BİNGÖL Karlıova  AYHAN POYAZ
243 BİNGÖL Kiğı  YILMAZ GÜNDÜZ
244 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE
245 BİNGÖL Yayladere SABRİ AKYÜREK
246 BİNGÖL Yedisu  HAKİF AÇIKYER
247 BİNGÖL ZEYNEL ABİDİN BAKIR

248 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI
249 BİTLİS Ahlat NİHAT KARTAL
250 BİTLİS Güroymak  HÜSEYİN BAKIRTAŞ
251 BİTLİS Hizan SÜLEYMAN ÇAĞDAŞ
252 BİTLİS Tatvan LEVENT NERGİZ
253 BİTLİS  KEMAL UÇAR

254 BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP
255 BOLU Gerede BEKİR UZUN
256 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY
257 BOLU Kıbrıscık DOĞAN DAĞ
258 BOLU Mengen TURHAN BULUT
259 BOLU Mengen Gökçesu  ATİLLA ATEŞ
260 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL
261 BOLU Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN
262 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN
263 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL
264 BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU

265 BURDUR Ağlasun  MEHMET TURGUT
266 BURDUR Altınyayla MUSTAFA SAYIN
267 BURDUR Bucak HÜSEYİN BÜTÜN
268 BURDUR Bucak Kızılkaya  ABDULLAH ULUSAN
269 BURDUR Bucak Kocaaliler  RECEP SEMİZ
270 BURDUR Çavdır MUSTAFA YÜCEL
271 BURDUR Çavdır Söğüt  BAYRAM KILINÇ
272 BURDUR Çeltikçi RECEP AYDIN
273 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR
274 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER
275 BURDUR Tefenni HAMDİ GÜRLER ERATALAY
276 BURDUR Yeşilova NURİ ÖZBEK
277 BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ

278 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ
279 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN
280 BURSA Gürsu İLYAS KALEŞ
281 BURSA Harmancık HAŞİM ALİ ARIKAN
282 BURSA İnegöl ŞEVKET MOLLAER
283 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ
284 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU
285 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ
286 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU
287 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK
288 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ
289 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY
290 BURSA Orhaneli ALİ SARI
291 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN
292 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN
293 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK
294 BURSA Yıldırım  RAMAZAN ALTUNÖZ
295 BURSA NECATİ ŞAHİN

296 ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEN
297 ÇANAKKALE Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN
298 ÇANAKKALE Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER
299 ÇANAKKALE Biga İSMAİL IŞIK
300 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN
301 ÇANAKKALE Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ
302 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ
303 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN
304 ÇANAKKALE Çan Terzialan  YUSUF KAYA
305 ÇANAKKALE Eceabat HALİL DUYMAZ
306 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL
307 ÇANAKKALE Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ
308 ÇANAKKALE Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR
309 ÇANAKKALE Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI
310 ÇANAKKALE Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA
311 ÇANAKKALE Gökçeada MUSTAFA KORAY YÜCEL
312 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN
313 ÇANAKKALE Lapseki Çardak  İSMAİL ÇAĞLAR
314 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER
315 ÇANAKKALE Merkez Kepez ÖMER FARUK MUTAN
316 ÇANAKKALE Yenice  TURHAN BEYAZIT
317 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN

318 ÇANKIRI Bayramören ZEKİ KORUK
319 ÇANKIRI Çerkeş HÜSEYİN ERDOĞAN
320 ÇANKIRI Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR
321 ÇANKIRI Kızılırmak BİLAL DURMAZ
322 ÇANKIRI Kurşunlu CİHAT IŞIK
323 ÇANKIRI Şabanözü AHMET ALPAY
324 ÇANKIRI TANER KARAGÖZ

325 ÇORUM Alaca ADEM ŞAHİN
326 ÇORUM Kargı HİLMİ SARIKAYA
327 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ
328 ÇORUM Oğuzlar ORHAN ATEŞ
329 ÇORUM Ortaköy HACI ÖMER ATAK
330 ÇORUM Ortaköy Aştavul DURSUN UZUNCA
331 ÇORUM Osmancık ALAATTİN UĞUR
332 ÇORUM Sungurlu CEMİL ÇOBANER
333 ÇORUM KENAN NUHUT

334 DENİZLİ Acıpayam  İLHAN ÖZCAN
335 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA
336 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA
337 DENİZLİ Beyağaç  RAMAZAN İRİOĞLU
338 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK
339 DENİZLİ Buldan  MUSTAFA GÜLBAY
340 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN
341 DENİZLİ Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR
342 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER
343 DENİZLİ Çivril İBRAHİM HAKKI ASLAN
344 DENİZLİ Güney NUSRET ERAYDIN
345 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN
346 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ
347 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY
348 DENİZLİ Pamukkale (Akköy)  İBRAHİM VURAL
349 DENİZLİ Sarayköy RİFAT KAPANCIOĞLU
350 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ
351 DENİZLİ Tavas HÜRRİYET AKIN
352 DENİZLİ KAZIM ARSLAN

353 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR
354 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ARSLAN
355 DİYARBAKIR Çınar AHMET DAĞHAN
356 DİYARBAKIR Çüngüş SUAT AKMEŞE
357 DİYARBAKIR Dicle MURAT AKÇAY
358 DİYARBAKIR Eğil AHMET KURT
359 DİYARBAKIR Ergani HASAN KILIÇ
360 DİYARBAKIR Hani SERHAT BARÇ
361 DİYARBAKIR Hazro ENGİN DAYANIK
362 DİYARBAKIR Kayapınar AYŞE YELKOVAN
363 DİYARBAKIR Kocaköy MEHMET ÇELİK
364 DİYARBAKIR Kulp EBEDİN TOPRAK
365 DİYARBAKIR Lice FAHRİ ERKAN
366 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ
367 DİYARBAKIR Sur TUNCAY TUNCE
368 DİYARBAKIR Yenişehir VEYSİ AĞHAN
369 DİYARBAKIR AHMET AY

370 DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK
371 DÜZCE Cumayeri NEVZAT KELEŞ
372 DÜZCE Çilimli CEMİL TİNAZ
373 DÜZCE Gölyaka ABDULLAH ŞAHİN
374 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTANCI
375 DÜZCE Kaynaşlı CEMAL ÇAPAR
376 DÜZCE Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR
377 DÜZCE Merkez Boğaziçi SELMAN DİNLER
378 DÜZCE Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN
379 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU

380 EDİRNE Enez AHMET ÇAYIR
381 EDİRNE Havsa OĞUZ TEKİN
382 EDİRNE İpsala CENAN TETİK
383 EDİRNE İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS
384 EDİRNE İpsala Yenikarpuzlu ŞAKİR BİLGİN ATLI
385 EDİRNE Keşan MEHMET ÖZCAN
386 EDİRNE Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK
387 EDİRNE Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU
388 EDİRNE Lalapaşa AYHAN GÜNAY
389 EDİRNE Meriç EROL DÜBEK
390 EDİRNE Meriç Küplü GÖKMEN ALTAY
391 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL
392 EDİRNE Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN
393 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN
394 EDİRNE Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ
395 EDİRNE RECEP GÜRKAN

396 ELAZIĞ Ağın OSMAN BAŞIBOZUK
397 ELAZIĞ Alacakaya  NAZMİ GÜRBÜZ
398 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN
399 ELAZIĞ Kovancılar HALİME KARAKOÇ
400 ELAZIĞ Maden  OSMAN GÜNAL
401 ELAZIĞ Palu  YILMAZ BAYRAM
402 ELAZIĞ Sivrice  KADRİ METİN ÖZTÜRK
403 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU

404 ERZİNCAN Çayırlı  TUNCAY AKSÜNGER
405 ERZİNCAN İliç GÖKMEN YILDIRIM
406 ERZİNCAN Kemah ALİ SİN
407 ERZİNCAN Kemaliye CENGİZ SOĞUKPINAR
408 ERZİNCAN Merkez Akyazı  ALİ FIRAT
409 ERZİNCAN Merkez Çağlayan ÇETİN ÇAY
410 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu  AYDIN KURT
411 ERZİNCAN Merkez Demirkent  BÜLENT MUMCU
412 ERZİNCAN Merkez Geçit METİN BAL
413 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu  BİNALİ YİĞİTOĞLU
414 ERZİNCAN Merkez Mollaköy  KEMAL ŞENGÜL
415 ERZİNCAN Merkez Ulalar İSMAİL CAN
416 ERZİNCAN Merkez Yalnızbağ MURAT MERAL
417 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı  TAHİR ÇOBAN
418 ERZİNCAN Merkez Yoğurtlu HASAN ALİ SAĞYAN
419 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER
420 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK
421 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN
422 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın)  UĞUR KARATAŞ
423 ERZİNCAN Tercan Çadırkaya ÇETİN ÖZBEY
424 ERZİNCAN Tercan Mercan CEMAL OKUMUŞ
425 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA
426 ERZİNCAN Üzümlü Altınbaşak HAYDAR POLAT
427 ERZİNCAN  METİN ÇANAKCI

428 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN
429 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU
430 ERZURUM Çat ARİF HİKMET KILIÇ
431 ERZURUM Hınıs  CEVDET SUNAY EREN
432 ERZURUM Horasan AYDIN TEMELLİ
433 ERZURUM İspir KENAN EFE
434 ERZURUM Karaçoban SADIK KARAKAYA
435 ERZURUM Karayazı  FARUK AYDİN
436 ERZURUM Köprüköy CAHİT YAZICI
437 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR
438 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI
439 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST
440 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ
441 ERZURUM Pasinler  ÖZER PEHLİVAN
442 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK
443 ERZURUM Şenkaya SALİH ÖZBEK
444 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK
445 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN
446 ERZURUM Uzundere NEVZAT ÇEVİK
447 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA
448 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ

449 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER
450 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU
451 ESKİŞEHİR Çifteler SEBAHATTİN ÇARKACI
452 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ
453 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI
454 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE
455 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN
456 ESKİŞEHİR Mihalgazi BÜLENT DURNA
457 ESKİŞEHİR Mihalıççık İSMAİL HAKKI YAVUZ
458 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT
459 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN
460 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI
461 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ARSLAN
462 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ
463 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN

464 GAZİANTEP Araban  HÜSEYİN KILIÇ
465 GAZİANTEP İslahiye MUSTAFA KÖSE
466 GAZİANTEP Karkamış METİN GÖGEBAKAN
467 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT
468 GAZİANTEP Nurdağı SÜLEYMAN BOZKURT
469 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ
470 GAZİANTEP Şahinbey MUSTAFA ASLAN
471 GAZİANTEP Şehitkamil FETHİ ALBAYRAM
472 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR
473 GAZİANTEP AKİF EKİCİ

474 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN
475 GİRESUN Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK
476 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY
477 GİRESUN Dereli HATEM TURHAN
478 GİRESUN Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN
479 GİRESUN Espiye GÖKMEN MEMİŞ
480 GİRESUN Eynesil Ören BEKİR ARSLAN
481 GİRESUN Eynesil FEYZİ GÖKAL
482 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK
483 GİRESUN Görele FİKRİ BİLGE
484 GİRESUN Güce MUSTAFA USTAOĞLU
485 GİRESUN Keşap METİN ÖZTÜRK
486 GİRESUN Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU
487 GİRESUN Şebinkarahisar OKTAY ALP
488 GİRESUN Tirebolu BURHAN TAKIR
489 GİRESUN Yağlıdere KADEM ÖZBAY
490 GİRESUN KERİM AKSU

491 GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR
492 GÜMÜŞHANE Kürtün DURSUN ALEMİN
493 GÜMÜŞHANE Şiran SERVET KILIÇ
494 GÜMÜŞHANE Torul DEMİRCAN ÇOLAK
495 GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL

496 HAKKARİ Çukurca MURAT ÖZEL
497 HAKKARİ Merkez Durankaya AYHAN KANAT
498 HAKKARİ Şemdinli İLHAMİ ŞEN
499 HAKKARİ Yüksekova BURHAN DURMAZEL
500 HAKKARİ Yüksekova Büyükçiftlik KEREM GÜLER
501 HAKKARİ NAZIM ERTUŞ

502 HATAY Altınözü HÜSEYİN FANSA
503 HATAY Antakya HASAN RAMİZ PARLAR
504 HATAY Arsuz NAZIM ÇULHA
505 HATAY Belen FEVZİ YÜKSEL
506 HATAY Defne İBRAHİM YAMAN
507 HATAY Dörtyol  METEHAN DUDUOĞLU
508 HATAY Erzin ALİ BÜYÜKER
509 HATAY Hassa GARİP DEDE
510 HATAY İskenderun  YUSUF HAMİT CİVELEK
511 HATAY Kırıkhan  MEHMET GEZMEN
512 HATAY Kumlu  EKREM BALDIRAN
513 HATAY Payas TUNCER SÜMER
514 HATAY Reyhanlı  İBRAHİM DURMUŞ
515 HATAY Samandağ MİTHAT NEHİR
516 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ

517 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN
518 IĞDIR Karakoyunlu KURBAN KAYA
519 IĞDIR Tuzluca NİZAMETTİN ADA
520 IĞDIR ARAN KALAFAT

521 ISPARTA Aksu ALİ KAYA
522 ISPARTA Atabey ZÜBEYDE SİLLELİ
523 ISPARTA Eğirdir ADEM KAYAN
524 ISPARTA Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA
525 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU
526 ISPARTA Gönen HÜSEYİN KAYA
527 ISPARTA Gönen Güneykent EYUP ERSOY
528 ISPARTA Keçiborlu TURGUT SOYKAN
529 ISPARTA Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAN
530 ISPARTA Merkez Kuleönü MAHMUT SARAÇ
531 ISPARTA Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ
532 ISPARTA Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN
533 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU
534 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL
535 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETGİN
536 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI
537 ISPARTA Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU
538 ISPARTA Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM
539 ISPARTA MEHMET LÜTFÜ ÇAKMAKÇI

578 İZMİR Aliağa  BARIŞ EROĞLU

579 İZMİR Balçova MEHMET ALİ ÇALKAYA
580 İZMİR Bayındır UFUK SESLİ
581 İZMİR Bayraklı HASAN KARABAĞ
582 İZMİR Bergama MEHMET GÖNENÇ
583 İZMİR Beydağ SÜLEYMAN VASFİ ŞENTÜRK
584 İZMİR Bornova OLGUN ATİLLA
585 İZMİR Buca LEVENT PRİŞTİNA
586 İZMİR Çeşme MUHİTTİN DALGIÇ
587 İZMİR Çiğli HASAN ARSLAN
588 İZMİR Dikili MUSTAFA TOSUN
589 İZMİR Foça GÖKHAN DEMİRAĞ
590 İZMİR Gaziemir HALİL İBRAHİM ŞENOL
591 İZMİR Güzelbahçe ÖZDEM MUSTAFA İNCE
592 İZMİR Karabağlar MUHİTTİN SELVİTOPU
593 İZMİR Karaburun AHMET ÇAKIR
594 İZMİR Karşıyaka HÜSEYİN MUTLU AKPINAR
595 İZMİR Kemalpaşa RIDVAN KARAKAYALI
596 İZMİR Kınık MEHMET ÇETİNKAYA
597 İZMİR Kiraz ERCAN EKİCİ
598 İZMİR Konak SEMA PEKTAŞ
599 İZMİR Menderes AHMET PALA
600 İZMİR Menemen TAHİR ŞAHİN
601 İZMİR Narlıdere ABDÜL BATUR
602 İZMİR Ödemiş BEKİR KESKİN
603 İZMİR Seferihisar MUSTAFA TUNÇ SOYER
604 İZMİR Selçuk HÜSEYİN VEFA ÜLGÜR
605 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK
606 İZMİR Torbalı UFUK YÖRÜK
607 İZMİR Urla SİBEL UYAR
608 İZMİR  AZİZ KOCAOĞLU

609 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN
610 K.MARAŞ Andırın ABDULLAH NAİM ÇETİN
611 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ
612 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN
613 K.MARAŞ Ekinözü FATİH VİCDAN
614 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN
615 K.MARAŞ Göksun MUSTAFA KORKMAZ
616 K.MARAŞ Nurhak AHMET AKKUŞ
617 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN
618 K.MARAŞ Pazarcık KAMİL DALKARA
619 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU
620 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ

621 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ
622 KARABÜK Eskipazar DURMUŞ ULUKAYA
623 KARABÜK Ovacık ÜNAL GÜLEM
624 KARABÜK Safranbolu MUSTAFA EREN
625 KARABÜK Yenice CELAL BEŞEVLİ
626 KARABÜK Yenice Yortan MEHMET ÖZÇELEBİ
627 KARABÜK ERDAL DEMİR

628 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN
629 KARAMAN Başyayla  MUSTAFA İPEK
630 KARAMAN Ermenek AHMET İLERİ
631 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL
632 KARAMAN Ermenek Kazancı  UĞUZ TEKİN
633 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN
634 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK
635 KARAMAN Merkez Sudurağı  DURAN BAHAR
636 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN
637 KARAMAN Sarıveliler Göktepe  OSMAN TALAY
638 KARAMAN MERİH ÜNVER

639 KARS Akyaka MUHAMMED TOPTAŞ
640 KARS Arpaçay ENVER AKKAYA
641 KARS Sarıkamış İBRAHİM YAVUZ BİLDİK
642 KARS Selim BURHAN ŞENTÜRK
643 KARS Susuz ALİ YEĞİN
644 KARS NAİF ALİBEYOĞLU

645 KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZKAN
646 KASTAMONU Ağlı ALİ OSMAN DİKMEN
647 KASTAMONU Araç SERDAR ÖNAL
648 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ
649 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN
650 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU
651 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARAHAN
652 KASTAMONU Daday HASAN FEHMİ TAŞ
653 KASTAMONU Devrekani NİYAZİ HERKİLOĞLU
654 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ
655 KASTAMONU İnebolu MEHMET ALİ AYDIN
656 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN
657 KASTAMONU Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU
658 KASTAMONU Seydiler ESAT BODUR
659 KASTAMONU Şenpazarı YILDIRIM ACAR
660 KASTAMONU Taşköprü RAŞİT TÜLÜ
661 KASTAMONU Tosya AHMET BİLGİLİ
662 KASTAMONU MEHMET YILDIRIM

663 KAYSERİ Akkışla SELAHATTİN BAYDAN
664 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU
665 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU
666 KAYSERİ Felahiye GÜRSEL KISIR
667 KAYSERİ Hacılar MUSTAFA ÇAKICI
668 KAYSERİ İncesu HÜSEYİN BEĞENDİK
669 KAYSERİ Kocasinan MUSTAFA YILDIZ
670 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN
671 KAYSERİ Özvatan CANER AKDEMİR
672 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN
673 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI
674 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK EROĞLU
675 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN
676 KAYSERİ Yahyalı  MEHMET ACARBAŞ
677 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI
678 KAYSERİ  OSMAN ÇİLSAL

679 KIRIKKALE Bahşili YUSUF ALACA
680 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL
681 KIRIKKALE Delice ADEM ÜNGÖR
682 KIRIKKALE Delice Çerikli MUSTAFA DELİCE
683 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ
684 KIRIKKALE Keskin HAŞMET AYTAÇ
685 KIRIKKALE Merkez Hacılar MUSTAFA ÇOLAK
686 KIRIKKALE Sulakyurt TARIK KAYA
687 KIRIKKALE Yahşihan OSMAN ERSAYAR
688 KIRIKKALE AHMET EROĞLU

689 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI
690 KIRKLARELİ Babaeski Alpullu AHMET DURGUN
691 KIRKLARELİ Babaeski Büyükmandıra SERTAÇ BALYEMEZ
692 KIRKLARELİ Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ
693 KIRKLARELİ Demirköy VAHİTTİN USLU
694 KIRKLARELİ Demirköy İğneada TAHİR IŞIK
695 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI
696 KIRKLARELİ Lüleburgaz EMİN HALEBAK
697 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ
698 KIRKLARELİ Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA
699 KIRKLARELİ Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT
700 KIRKLARELİ Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR
701 KIRKLARELİ Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ
702 KIRKLARELİ Merkez Üsküp ZEKİ SAİN
703 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR
704 KIRKLARELİ Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ
705 KIRKLARELİ Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER
706 KIRKLARELİ Vize ERCAN ÖZALP
707 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN
708 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ
709 KIRKLARELİ MEHMET SİYAM KESİMOĞLU

710 KIRŞEHİR Akçakent MEHMET YALDIZ
711 KIRŞEHİR Akpınar MEHMET AKAT
712 KIRŞEHİR Boztepe MURAT DALGALI
713 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA
714 KIRŞEHİR Kaman ALİ BEKTAŞ
715 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN
716 KIRŞEHİR Merkez Özbağ SAİR DURAK
717 KIRŞEHİR Mucur EMRULLAH DAĞLI
718 KIRŞEHİR DENİZ AKPINAR

719 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT
720 KİLİS Musabeyli OSMAN KESİCİ
721 KİLİS Polateli MUSTAFA POLAT
722 KİLİS ÖCAL BERK

723 KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ
724 KOCAELİ Çayırova TİMUR KOÇ
725 KOCAELİ Darıca CENGİZ GÜÇER HAMŞİOĞLU
726 KOCAELİ Derince HAKAN SAVAŞ
727 KOCAELİ Dilovası  ERCAN DALKILIÇ
728 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ
729 KOCAELİ Gölcük TURAN DUMLU
730 KOCAELİ İzmit MEHMET SEFA SİRMEN
731 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA
732 KOCAELİ Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU
733 KOCAELİ Kartepe YAŞAR SÖNMEZ
734 KOCAELİ Körfez MEHMET REŞAT BAŞAR
735 KOCAELİ TAHSİN TARHAN

736 KONYA Ahırlı CELAL UYAR
737 KONYA Akören  ALİ FINDIK
738 KONYA Akşehir LUTFİ ÇELEBİ
739 KONYA Altınekin  HİMMET POÇAN
740 KONYA Beyşehir FİKRİ TOKGÖZOL
741 KONYA Bozkır  AYŞE KADIOĞLU
742 KONYA Cihanbeyli  HÜSEYİN UFACIK
743 KONYA Çeltik  HİKMET İNAL
744 KONYA Çumra ERDOĞAN EREN
745 KONYA Derbent  İSMAİL FİDAN
746 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK
747 KONYA Emirgazi SEZER KOCAMAN
748 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI
749 KONYA Güneysınır MEHMET YAKICI
750 KONYA Hadim AHMET ÇOLAKOĞLU
751 KONYA Halkapınar  GÜRBÜZ ERYILMAZ
752 KONYA Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER
753 KONYA Ilgın MUSTAFA KOZAN
754 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA
755 KONYA Karapınar  AHMET SEZER
756 KONYA Karatay DURMUŞ ÖZATA
757 KONYA Kulu HAMİT ÜNLÜ
758 KONYA Meram RAMAZAN AYDIN
759 KONYA Sarayönü  İSMAİL TEZGEL
760 KONYA Selçuklu  HÜSEYİN YAĞCI
761 KONYA Seydişehir  MUZAFFER ÖZDEMİR
762 KONYA Taşkent  HİKMET ÖZBEK
763 KONYA Tuzlukçu NURETTİN AKBUĞA
764 KONYA İBRAHİM IŞIK

765 KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK
766 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILINÇ
767 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM
768 KÜTAHYA Simav ORAL KILIÇ
769 KÜTAHYA Simav Demirci TURAN SÜMER
770 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN
771 KÜTAHYA NURAN ALTUNSEVEN

772 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI
773 MALATYA Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN
774 MALATYA Arguvan MEHMET KIZILDAŞ
775 MALATYA Battalgazi KURTAR KAYA
776 MALATYA Darende SUAT MENGÜÇOĞLU
777 MALATYA Doğanşehir  İBRAHİM KARAMAN
778 MALATYA Doğanyol  ABDULLAH BAYRAM
779 MALATYA Hekimhan ALİSEYDİ MİLLİOĞULLARI
780 MALATYA Kale ŞEFİK İPEK
781 MALATYA Kuluncak ETEM KÖRÜKMEZ
782 MALATYA Yazıhan SEYFİ SOFU
783 MALATYA Yeşilyurt HULİSİ PORGALI
784 MALATYA HAKAN İNCİ

785 MANİSA Ahmetli CEMAL SÖZÜER
786 MANİSA Akhisar AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU
787 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL
788 MANİSA Demirci ŞERİF AKMEŞE
789 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN
790 MANİSA Gördes  HÜSEYİN TOKUÇ
791 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR
792 MANİSA Köprübaşı HANEFİ YELKEN
793 MANİSA Kula OSMAN KASIRGA
794 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY
795 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN
796 MANİSA Saruhanlı  MUHARREM EKİCİ
797 MANİSA Selendi  MEHMET CIMIK
798 MANİSA Soma BAHRİ YILMAZ
799 MANİSA Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN
800 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN
801 MANİSA Yunusemre ALİ ARSLAN
802 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL

803 MARDİN Artuklu FARUK BULUT
804 MARDİN Dargeçit MUSTAFA BULUT
805 MARDİN Derik HAMİT SÜER
806 MARDİN Kızıltepe EKREM BALA
807 MARDİN Mazıdağı GENCO ÇAVLİ
808 MARDİN Midyat HÜSEYİN ANIL
809 MARDİN Nusaybin MEHMET EŞREF GÜLER
810 MARDİN Ömerli KAZIM ALTUNDAĞ
811 MARDİN Savur SEYFETTİN HAMİDİ
812 MARDİN Yeşilli HAYREDDİN KARAMAN
813 MARDİN AHMET CEMİL MATARACI

814 MERSİN Akdeniz NECDET TAMAMOĞULLARI
815 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP
816 MERSİN Aydıncık FERAT CİN
817 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL
818 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU
819 MERSİN Erdemli ALPASLAN YARAŞIR
820 MERSİN Gülnar HALİDE AK
821 MERSİN Mezitli NEŞET TARHAN
822 MERSİN Mut ASLAN KÜÇÜK
823 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT
824 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN
825 MERSİN Toroslar ŞEFİK ZENGİN
826 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ
827 MERSİN MACİT ÖZCAN

828 MUĞLA Bodrum  MEHMET KOCADON
829 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ
830 MUĞLA Datça ŞENER TOKCAN
831 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ
832 MUĞLA Kavaklıdere  MEHMET KEMİKSİZ
833 MUĞLA Köyceğiz  SALİH ERBAY
834 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR
835 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ
836 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT
837 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK
838 MUĞLA Seydikemer  ALİM KARACA
839 MUĞLA Ula ÜMİT KARAARSLAN
840 MUĞLA Yatağan HAŞMET IŞIK
841 MUĞLA  OSMAN GÜRÜN

842 MUŞ Bulanık Elmakaya ALİ RIZA SARIALTUN
843 MUŞ Bulanık Sarıpınar DENİZ ATAŞ
844 MUŞ Bulanık Yoncalı İSMAİL GÜNDÜZ
845 MUŞ Hasköy Düzkışla MEHMET ALİ SEZİGEN
846 MUŞ Korkut FETHİ USLU
847 MUŞ Malazgirt ÖMER UĞURBAŞ
848 MUŞ Merkez Kırköy MEHMET EŞREF MENDEŞ
849 MUŞ Merkez Serinova ABDÜLMECİT ÇAKMAK
850 MUŞ Varto DOĞAN DEDE
851 MUŞ NECİP BİNGÖL

852 NEVŞEHİR Acıgöl İDRİS GÜÇLÜ
853 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE
854 NEVŞEHİR Avanos Çalış ALİ TEMİZ
855 NEVŞEHİR Avanos Özkonak AHMET UYULUR
856 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK
857 NEVŞEHİR Derinkuyu Yazıhüyük MÜMİN TOPRAKTEPE
858 NEVŞEHİR Gülşehir SALİH ERDOĞDU
859 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU
860 NEVŞEHİR Kozaklı ZEKİ KARACA
861 NEVŞEHİR Merkez Çat MEHMET KART
862 NEVŞEHİR Merkez Göre MEHMET AYDOĞMUŞ
863 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK
864 NEVŞEHİR Merkez Kavak ERDAL ERDOĞAN
865 NEVŞEHİR Merkez Kaymaklı KEMAL TAVUKÇU
866 NEVŞEHİR Merkez Nar HÜSEYİN YURTBİLİR
867 NEVŞEHİR Merkez Sulusaray İHSAN KAYACI
868 NEVŞEHİR Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN
869 NEVŞEHİR Ürgüp MURAT BOZ
870 NEVŞEHİR SERKAN SAĞLAMER

871 NİĞDE Altunhisar HİKMET DİLCAN
872 NİĞDE Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTAN
873 NİĞDE Bor  EKREM SOYLU
874 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL
875 NİĞDE Bor Kemerhisar  BEYTULLAH KİRAZCI
876 NİĞDE Çamardı  MUSTAFA EMİROĞLU
877 NİĞDE Çiftlik  YUSUF ÖCAL
878 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT
879 NİĞDE Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ
880 NİĞDE Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK
881 NİĞDE Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR
882 NİĞDE Merkez Alay CENGİZ SOYLU
883 NİĞDE Merkez Bağlama MUAMMER AFŞAR
884 NİĞDE Merkez Değirmenli  RECEP DİNÇER
885 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA
886 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK
887 NİĞDE Merkez Gümüşler  ŞABAN BAYRAKTAR
888 NİĞDE Merkez Hacıabdullah  OSMAN AVCI
889 NİĞDE Merkez Karaatlı  EROL YILMAZ
890 NİĞDE Merkez Kiledere  ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ
891 NİĞDE Merkez Konaklı  ERDAL ALTIN
892 NİĞDE Merkez Orhanlı ERHAN POLAT
893 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA
894 NİĞDE Merkez Yeşilgölcük  HAKKI ŞENGÜL
895 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ
896 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU
897 NİĞDE  FAHRİ EKER

898 ORDU Akkuş FİKRİ ÇAMOĞLU
899 ORDU Altınordu ŞENEL ÖZTÜRK
900 ORDU Aybastı FEHMİ KÜPÇÜK
901 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ
902 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU
903 ORDU Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU
904 ORDU Gülyalı AHMET CÖRÜT
905 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA
906 ORDU İkizce ENVER SEKMEN
907 ORDU Kabadüz ALİ KEMAL GÜNAYDIN
908 ORDU Kabataş OSMAN ZEKİ ÖZYURT
909 ORDU Korgan TURHAN ATEŞ
910 ORDU Kumru İHSAN CAYAK
911 ORDU Mesudiye İBRAHİM FEYZİ ÜNAL
912 ORDU Perşembe  TAHSİN KARAMUSTAFA
913 ORDU Ulubey İLKER SAMİ TORUN
914 ORDU Ünye İSA MARAL
915 ORDU SEYİT TORUN

916 OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM
917 OSMANİYE Düziçi ALPER ÖNER
918 OSMANİYE Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL
919 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM
920 OSMANİYE Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU
921 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ
922 OSMANİYE Sumbas  GAZİ ARSLANDAĞ
923 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ
924 OSMANİYE HAYDAR AKTÜRK

925 RİZE Ardeşen  TAHSİN OCAKLI
926 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY
927 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER
928 RİZE Derepazarı İLYAS ACAR
929 RİZE Fındıklı MAHMUT BOZKURT
930 RİZE Güneysu YAMAN AYHAN
931 RİZE Hemşin BAŞAR CUMBUR
932 RİZE İkizdere  İSMET EKŞİ
933 RİZE İyidere  MEHMET RAKICI
934 RİZE Kalkandere YAŞAR HACIFAZLIOĞLU
935 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ
936 RİZE MİNE ORHON

937 SAKARYA Adapazarı FATMA KURTULUŞ
938 SAKARYA Akyazı CİHAN MERAL
939 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK
940 SAKARYA Erenler ERDEN MERİÇ
941 SAKARYA Ferizli KEMAL İLTER
942 SAKARYA Geyve EROL AKYEL
943 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI
944 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR
945 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN
946 SAKARYA Kaynarca SEZAİ ŞEKER
947 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI
948 SAKARYA Pamukova ERDOĞAN ISIR
949 SAKARYA Sapanca TURHAN FORTACI
950 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR
951 SAKARYA Söğütlü RECEP GENÇ
952 SAKARYA Taraklı TURGAY KADIOĞLU
953 SAKARYA ECEVİT KELEŞ

954 SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN
955 SAMSUN Asarcık  BÜLENT BASKIN
956 SAMSUN Atakum METİN BURMA
957 SAMSUN Ayvacık TURGAY ÖZCAN
958 SAMSUN Bafra MEHMET KEMAL ÜNLÜ
959 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU
960 SAMSUN Çarşamba SİNAN YAŞAR
961 SAMSUN Havza  ERTAŞ ÇOBAN
962 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ
963 SAMSUN Kavak MUHİTTİN ŞAHİN
964 SAMSUN Ladik  SALİH ERSAN
965 SAMSUN Ondokuzmayıs ERCAN AKDUMAN
966 SAMSUN Salıpazarı  HASAN DÜZENLİ
967 SAMSUN Tekkeköy HAYATİ TEKİN
968 SAMSUN Terme SALİH BORA MUTLU
969 SAMSUN Vezirköprü  BÜLENT TOKALIOĞLU
970 SAMSUN Yakakent BURHAN BAYRAKDAR
971 SAMSUN TARIK CENGİZ

972 SİİRT Baykan Veyselkarani (Ziyaret) İHSAN ERDOĞAN
973 SİİRT Eruh MEHMET CİHAT BALKI
974 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ
975 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN
976 SİİRT Pervari İSMAİL BİLEN
977 SİİRT Şirvan MEMET ALİ ENGİN KOYUNCU
978 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK

979 SİNOP Ayancık SEYHAN SABRİ SARISOY

980 SİNOP Boyabat AHMET KARA
981 SİNOP Dikmen SAİM İSTANBULLU
982 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER
983 SİNOP Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK
984 SİNOP Gerze OSMAN BELOVACIKLI
985 SİNOP BAKİ ERGÜL

986 SİVAS Akıncılar NECATİ US
987 SİVAS Altınyayla KAMURAN DANİŞMENT
988 SİVAS Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT
989 SİVAS Divriği HAKAN GÖK
990 SİVAS Gemerek TEVFİK FİKRET SAVAŞ
991 SİVAS Gemerek Sızır  NEVZAT GÖKSU
992 SİVAS Gürün ERKAN YİĞİTTÜRK
993 SİVAS İmranlı MÜSLÜM GÜRBÜZ
994 SİVAS Şarkışla KADİM ÖZTÜRK
995 SİVAS Şarkışla Cemel MEHMET AKINCI
996 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT
997 SİVAS Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY
998 SİVAS GÜLÜMSER HEPER

999 ŞANLIURFA Akçakale İSA KURT
1000 ŞANLIURFA Birecik  SAKIP YAŞAR
1001 ŞANLIURFA Bozova  MEHMET ELÇİ
1002 ŞANLIURFA Ceylanpınar CELAL ÖZGÜR
1003 ŞANLIURFA Eyyübiye ÖMER SEYHANLI
1004 ŞANLIURFA Halfeti MEHMET UNURLU
1005 ŞANLIURFA Haliliye  İSMAİL YILDIZ
1006 ŞANLIURFA Harran İSMAİL TAŞ
1007 ŞANLIURFA Hilvan SİNAN ATMAK
1008 ŞANLIURFA Karaköprü SALİH ANAÇ
1009 ŞANLIURFA Siverek İBRAHİM HALİL YARIŞ
1010 ŞANLIURFA Suruç  MEHMET ALİ SOBAY
1011 ŞANLIURFA Viranşehir MUSTAFA ASLAN
1012 ŞANLIURFA  HALE SORAN
1013 ŞIRNAK  MUHAMMET ÜSTÜN

1014 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY
1015 TEKİRDAĞ Çorlu ÜNAL BAYSAN
1016 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL
1017 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU
1018 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI
1019 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL
1020 TEKİRDAĞ Marmaraereğlisi İBRAHİM UYAN
1021 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE
1022 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN
1023 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa MEHMET EKREM EŞKİNAT
1024 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK
1025 TEKİRDAĞ KADİR ALBAYRAK

1026 TOKAT Almus SALİH KARLI
1027 TOKAT Almus Ataköy ALİ GÖKÇE
1028 TOKAT Almus Gölgeli SALİH AYKURT
1029 TOKAT Almus Görümlü ERDOĞAN ÇOBAN
1030 TOKAT Almus Kınık VELİ SALTIK
1031 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETCİ
1032 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST
1033 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ
1034 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ
1035 TOKAT Niksar YASEMİN YILDIRIM
1036 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT MUSTAFA UÇAR
1037 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU
1038 TOKAT Niksar Yolkonak NURETTİN DİNÇ
1039 TOKAT Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN
1040 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK
1041 TOKAT Sulusaray  NURETTİN ÇAKAR
1042 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN
1043 TOKAT Turhal Şenyurt POLAT DEMİRTAŞ
1044 TOKAT Yeşilyurt  AHMET GÜR
1045 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ
1046 TOKAT HADİYE ARDAHANLI

1047 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK
1048 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR
1049 TRABZON Beşikdüzü RAMİS UZUN
1050 TRABZON Çarşıbaşı SULTAN BALCI
1051 TRABZON Çaykara KATİP ÇOLAK
1052 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT
1053 TRABZON Düzköy ABİDİN ÇELİK
1054 TRABZON Hayrat İHSAN HACIBEKTAŞ
1055 TRABZON Köprübaşı NEVZER UZUN
1056 TRABZON Maçka  ERTUĞRUL GENÇ
1057 TRABZON Of EMEL SARAL
1058 TRABZON Ortahisar NAZİM ÖZCAN
1059 TRABZON Tonya HASAN KALYONCU
1060 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ
1061 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI
1062 TRABZON MEHMET VOLKAN CANALİOĞLU

1063 TUNCELİ Çemişgezek  AHMET ŞADAN ERSOY
1064 TUNCELİ Hozat CELALEDDİN POLAT
1065 TUNCELİ Mazgirt HAYDAR DOĞAN
1066 TUNCELİ Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT
1067 TUNCELİ Nazımiye  CAFER KIRMIZIÇİÇEK
1068 TUNCELİ Ovacık FERUDUN CEMAL AYDIN
1069 TUNCELİ Pertek ALİ RIZA YONÇ
1070 TUNCELİ Pülümür MÜSLÜM TOSUN
1071 TUNCELİ HIZIR BAHTİYAR AYTAÇ

1072 UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM
1073 UŞAK Banü Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER
1074 UŞAK Eşme AHMET YILDIRIM
1075 UŞAK Eşme Yeleğen  FEYZİ KAYA
1076 UŞAK Karahallı NİHAT SÜZEK
1077 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL
1078 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı  NACİ AKYÜREK
1079 UŞAK Sivaslı Tatar  ALİ OSMAN ÇOBAN
1080 UŞAK Ulubey ALİ RIZA ADA
1081 UŞAK BÜLENT YAZGAN

1082 VAN Çaldıran EROL ALADAĞ
1083 VAN Çatak  FATMA ARAS
1084 VAN Edremit AHMET İLLİ
1085 VAN Erciş BÜLENT ZORLU
1086 VAN Gevaş ABDULLAH ERCAN
1087 VAN Gürpınar AHMET PAŞAOĞLU
1088 VAN İpekyolu  CAHİT AKBAŞ
1089 VAN Özalp RIZA ELALDI
1090 VAN Saray GIYASETTİN ERBAŞ
1091 VAN Tuşba TANER COŞKUN
1092 VAN  MEHMET KURUKCU

1093 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK
1094 YALOVA Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL
1095 YALOVA Altınova Subaşı  MUSA KUŞ
1096 YALOVA Altınova Tavşanlı  RUHİ BOZKURT
1097 YALOVA Armutlu  ABDULLAH GENÇER
1098 YALOVA Çınarcık AVNİ KURT
1099 YALOVA Çınarcık Esenköy RAUF AYDEMİR
1100 YALOVA Çınarcık Koru  KAMİL YAMAN
1101 YALOVA Çınarcık Teşvikiye  RIDVAN KANAL
1102 YALOVA Çiftlikköy METİN DAĞ
1103 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü  NEDRET GÜLEN
1104 YALOVA Merkez Kadıköy MURAT OCAK
1105 YALOVA Termal İBRAHİM TANER
1106 YALOVA  VEFA SALMAN

1107 YOZGAT Akdağmadeni KEMAL ÖNDER TURAN
1108 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK
1109 YOZGAT Boğazlıyan Yamaçlı ÜMİT TOSUN
1110 YOZGAT Boğazlıyan Yenipazar FEHMİ AVCI
1111 YOZGAT Çandır BÜLENT ORHAN
1112 YOZGAT Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN
1113 YOZGAT Saraykent MURAT MUTLU
1114 YOZGAT Sarıkaya ÖZCAN ÇOŞAR
1115 YOZGAT Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN
1116 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN
1117 YOZGAT Yenifakılı BÜLENT YÜCE
1118 YOZGAT Yerköy VEYSEL ŞİMŞEK
1119 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN

1120 ZONGULDAK Alaplı  NURİ TEKİN
1121 ZONGULDAK Alaplı Gümeli  AHMET SAYDAM
1122 ZONGULDAK Çaycuma  BÜLENT KANTARCI
1123 ZONGULDAK Çaycuma Filyos  EROL ACAR
1124 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar  AHMET AYDIN
1125 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu  TEZCAN KAYABAŞLI
1126 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe  İSMAİL İNAM
1127 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova MAKBULE ZERRİN GÜNEŞ
1128 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ
1129 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI
1130 ZONGULDAK Ereğli  HALİL POSBIYIK
1131 ZONGULDAK Ereğli Gülüç  MUSTAFA DEMİRTAŞ
1132 ZONGULDAK Ereğli Kandilli  MUSTAFA AYDIN
1133 ZONGULDAK Ereğli Ormanlı FİKRİ TURAN
1134 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN
1135 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı  OKTAY ALBUZ
1136 ZONGULDAK Kilimli ALİ ASLANKILIÇ
1137 ZONGULDAK Kilimli Çatalağzı  ADNAN AKGÜN
1138 ZONGULDAK Kilimli Gelik ŞEVKET YAVUZASLAN
1139 ZONGULDAK Kilimli Muslu  SABAHATTİN ADIYAMAN
1140 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR
1141 ZONGULDAK Merkez Beycuma  ŞENDURAN ALTUNTAŞ
1142 ZONGULDAK Merkez Elvanpazarcık  NAZAN POLAT
1143 ZONGULDAK MUHARREM AKDEMİR

İŞTE RESMİ AÇIKLAMANIN ORJİNAL METNİ! TIKLAYIN

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 10 Şubat 2014 tarihinde yayınlanmıştır. (4 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. hüseyin özmeral dedi ki:

    c.h.p. li yada x partili Sarıyer seçmeninin dilediği oldu… Sarıyer’de ŞÜKRÜ GENÇ’i bu dönem elini kolunu bağlayacak ” MEVCUT” İLÇE YÖNETİMİ OLMAYACAK , çünkü İSTİFA EDECEKLER (haysiyetleri varsa) , büyük şehirde C.H.P. İKTİDAR OLACAK , ŞÜKRÜ GENÇ PROJELERİNİ HAYATA GEÇİREBİLECEK….. HEM SARIYER HEMDE İSTANBUL KAZANACAK…..

  2. Cahit öneş dedi ki:

    CHP 194 SIRASINDA YER ALAN KAMIL SAKA GÜRE YE NE YAPMIŞ YAZIK BÖYLE BIRINI CHP DEN ADAY OLMASI,KAZANIRSA ŞANSA KAZANIR ÇUNKU X PARTİLERDEN KARŞISINDA DÜZGÜN BIR ADAY ÇIKMADI YAZIK