Şükrü Genç’ten Sarıyer Gazetesi’ne hizmet turu!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi’nce yapımı devam eden 2 dev projeyi Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yla birlikte yerinde inceledi, yapımı son hızla devam eden projelerin tüm detaylarını gazetemize anlattı.

bekir-batu-sukru-genc-sariyer-gazetesi

Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok’un da katıldığı hizmet turunda Başkan Genç, Sarıyer halkına önemli mesajlar verdi. Şükrü Genç’e haklı gurur yaşatan Darüşşafaka’daki Evlendirme Dairesi ve Kültür Merkezi Binası ile Pınar Mahallesi’nde Belediye Hizmet Binası’nda gelinen son aşamayı birinci ağızdan Bekir Batu’ya anlattı.

Şükrü Genç‘in gazetemize yaptırdığı hizmet turunun tüm detayları önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak 85. SAYIMIZDA sizlerle olacak…

bekir-batu-sukru-genc-sariyer-gazetesi2

SARIYER GAZETESİ‘nin son sayısını birkaç gün sonra dijital olarak sitemizden de takip edebilirsiniz… Bu röportajın tamamı da eş zamanlı olarak internet sitemizde yayınlanacak…

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 22 Temmuz 2014 tarihinde yayınlanmıştır. (4 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. sahilden dedi ki:

    bence şükrü bey hizmet yapmak istiyorsa öncelikle şu yaşını başını almış müdürlerini tazelemesi şart!Elinde bulunan süper fırsatlar dururken hala emeklisi gelmiş geçen adamlarla yola devam ederse tek başına çırpınır durur!Hele birde şu müdürlükten başkan yardımcılığına yükselenler hala inatla “rte” gibi her şeyi ellerinde tutup,herşeyi ben bilirim-ben yaparım durumları olupta birde ekstra dan da başkan yardımcılığı yapmıyorlar!Zaten bu memlekette bir siz biliyorsunuz,bir siz idarecisiniz!!!