MHP’liler 2. bölge İstişare toplantısını Topkapı’da gerçekleştirdi!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Milliyetci Haraket Partisi İstanbul İl Başkanlığı, II. Bölge Genişletilmiş İştişare Toplantısını 23-11-2014 tarihinde; Büyükşehir Belediyesi 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi.
 
Organizasyon MHP İstanbul II. Bölge Sorumlusu aynı zamanda İl Başkan Yadımcısı olan  İbrahim ÜNAL tarafından organize edildi.
Katılımın  fazla olduğu İştişare toplantısına il yönetilerinin dışında TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal ADAN, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Atilla KAYA , MHP II. Bölge Millet Vekili  Murat BAŞESGİOĞLU, MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent KARATAŞ, MHP İstanbul il Yönetim kadrosuyla II. Bölgenin muhtarları, MHP II. Bölge İlce Başkan ve yöneticileri katıldı.
 
Şenlik havasında başlayan toplantıda katılımın bir hayli fazla olduğu gözlerden kaçmadı. Konuşmaların başında ülke gündemi, Dünya basının da ülkemizle ilgili öne çıkan haberler,  son günlerde  artan iş kazaları ve işci ölümleri, ülkemizde her gecen gün artan ve artmaya devam edecek gibi duran kadına şiddet konuları ele alındı.
Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 24 Kasım 2014 tarihinde yayınlanmıştır. (4 sene önce)

Habere yorum yaz