Vedat Şahin, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkan Yardımcısı oldu!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

vedat-sahin-mhp-istanbul-il-baskan-yardimcisi

Sarıyer siyasetinin tanınan ve sevilen ismi MHP’li Vedat Şahin, önemli bir göreve getirildi. MHP Sarıyer İlçe Teşkilatı’nda uzun süre kritik görevler üstlenen Şahin, Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcılığı’na atandı. Sarıyer’de başarılı çalışmalarıyla bilinen ve herkesimin büyük beğenisi kazanan Şahin, bundan böyle Ülkücü camiada önemli kararlara imza atacak.

VEDAT ŞAHİN;” BU KUTSAL BİR GÖREV”

Yeni göreviyle ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Vedat Şahin, kendisini tebrik eden herkese teşekkür etti. Şahin’in mesajı şöyle; Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanımız SN Ahmet Yiğit Yıldırım Bey tarafından İl başkan yardımcısı olarak görevlendirildim. Bu kutsal görevi şahsıma uygun gördüklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu vesile ile bizi arayarak, mesaj atarak, tebrik ve başarı dileklerinde bulunan tüm dava büyüklerime, dava arkadaşlarıma, Kardeşlerime, Dostlarıma, ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cenabı Allah her birinizden ayrı ayrı razı olsun.”

SARIYER GAZETESİ olarak Vedat Şahin’e yeni görevinde başarılar dileriz…

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 15 Temmuz 2014 tarihinde yayınlanmıştır. (4 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. olkan çakır dedi ki:

    Allah yardımcınız olsun inşallah sürekli taktir ile izlediğim bir büyüğümüzü güzel yerlerde görmek güzel Allah utandırmasın inş