AKP Sarıyer ilçe Başkanı Salih Bayraktar Bayram mesajı yayımladı

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar bayram mesajı yayınladı. Bayraktar mesajında İslam ülkelerinde yaşanan olaylara dikkat çekti.

 Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar Ramazan Bayramı mesajı yayınladı. Bayraktar, İslam coğrafyasında yaşanan olayların üzücü olduğunu belirterek, “Bayramlaşmak barışmaktır, kucaklaşmaktır, yardımlaşmaktır, paylaşmaktır, sevgi alış verişi yapmaktır. İslam alemi olarak inanan gönüllüler olarak bir Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin haz ve sevincini yaşıyoruz. Bayramın tadını ve heyecanını hissedemeyen nice Müslüman anneler evlatları için gözyaşı döküyorlar. Bayramda ailesine kavuşamayan nice Müslüman baba savaşın ortasında bayramın huzurunu özlüyor. Nice masum yavru bayrama hüzünle giriyor. Barışa hasret kalan İslam coğrafyasında mümin kanı akıyor. İslam dünyasının kadim şehirleri, dünün esenlik ve barış yurtları bu gün yaşanılması zor insanların terk ettiği beldeler oluyor. İslam ülkelerinin birçok yerinde iç savaş, kırım, kıyım ve şiddetin ardı arkası kesilmiyor” dedi.

Bayraktar: Barış ve huzur temennisinde bulundu

Bayraktar son olarak, “Medeniyet coğrafyamızda ve tüm dünyada zalim dünya düzeninin pençeleri arasında yaşam mücadelesi vermekte olan Müslüman kardeşlerimizin de bir an önce bu mutlu bayramlara kavuşmasını Yüce Rabbim den niyaz ediyor, Ramazan Bayramının tüm dünyada barış ve huzur iklimine vesile olmasını diliyorum. Bayramınız mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 20 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz