Şükrü Genç’e Almanya’da Sürpriz

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

almanya

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Almanya temaslarının 4. gününde  Kuzey Ren Vestfalya Mahkeme Başkanı Bernd Scheıff’i ziyaret etti. 

Başkan Genç ve ekibini kapıda karşılayan Scheıff misafirleri odasında ağırladı.Bernd Scheıff, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Kardeş kent protokollerinin çok önemli olduğunu söyleyen Scheıff birlikte projeler üretmek, ilişkileri geliştirmek adına atılan bu adımların artması için kendilerinin de ellerinden geldiğince destek vereceklerini belirtti.

Mahkeme Başkanı Bernd Scheıff’in konukseverliği için kendisine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Çok sıcak ve samimi bir ortamda karşılandık, bizlerde bu ilişkilerin gelişmesi için çaba göstermeye devam edeceğiz” dedi. Başkan Genç, bir sonraki adımı atmak üzere Mahkeme Başkanı Scheıff ve üyelerini Sarıyer’e davet ederek, kendilerini ağırlamaktan onur duyacaklarını söyledi.

Başkan Genç’e Didem Koçak sürprizi

Mahkeme Başkanı Scheıff tarafından kapıda karşılanan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Gençmakam odasına doğru yürürken mahkemede görevli Didem Koçak ile karşılaştı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i takip ettiğini, kendisini tanıdığını belirten Didem Koçak kendisini burada görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Koçak, göz yaşlarını tutamadı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibinin mahkeme ziyareti sırasında bölge mahkeme başkanları ve hakimler hazır bulundu. Başkan Genç ziyaretinin son gününde Berlin Eyalet Başbakan Yardımcısı Dilek Kolat ile bir araya gelecek.

almanya1CM6ypY-WgAERn3V

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 21 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz