4. Uluslararası Boğaziçi Voleybol Turnuvası’nın şampiyonu Sırbistan takımı Vizura oldu

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

3.sariyer

Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde bu yıl 4’cüsü düzenlenen Uluslararası Boğaziçi Voleybol Turnuvası’nın birincisi Sırbistan takımı Vizura oldu. Turnuvanın son günü finale giden yolda mücadele eden takımlar arasında oynanan karşılaşmalar oldukça çekilmeli geçti.

 Sarıyer Kapalı Spor Salonu’nda 5 gün süren karşılaşmalar sonunda ev sahibi takım Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı üçüncülüğü elde ederken, şampiyon takım Vizura karşısında direnen Nilüfer Belediyespor 3-2’lik skor ile ikinciliği elde etti.

Türkiye, Sırbistan ve Romanya’dan katılan 6 takım arasında gerçekleşen turnuvada üçüncü olan Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı oyuncularına madalyalarını Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ikinci olan Nilüfer Belediyespor takımı oyuncularına madalyalarını Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Semra Kartal, birinci olan takım Vizura’ya ise Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık verdi. Turnuva da Çanakkale Belediyespor dördüncü, İlbank beşinci, Romanya takımı Volei Csm Targoviste altıncı oldu.

Her yıl gelenekselleşen turnuvada başarıyla mücadele eden takımların oyuncuları birbirlerini tebrik ederek, dostluk fotoğrafı çektirdi. Turnuvayı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcıları Semra Kartal ve Gökan Zeybek, Meclis Üyeleri Hayrettin Dereli ve Mustafa Balcı’nın yanı sıra 7’den 70’e her yaşta voleybol sever izledi.

sırplarsampiyonlar

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 6 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz