Aman dikkat! Sağduyumuzu elden bırakmayalım!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sariyer-gazetesi1

SARIYER GAZETESİ UYARIYOR!

Türkiye peş peşe gelen şehit haberleriyle sarsılırken, yurdun dört bir yanında teröre lanet mitingleri yapılıyor. Kahraman askerlerimizi şehit eden hainleri ve onların tüm yandaşlarını bir kez daha şiddetle lanetliyoruz. Askerimize, polisimize ve masum insanlarımıza silah sıkan tüm eller kırılsın.

Ne acı ki ülkemizin bir çok bölgesinde öfkeli vatandaşlarımızın bu tür protestolar sırasında zaman zaman öfkelerini kontrol edemediği ve sağduyudan uzaklaşıp istenmeyen olaylara neden olduklarını görüyoruz. Gerek internet haber sitelerinde, gerekse sosyal medyada bu tür provokatif olayların yaşandığını gösteren bir çok korkutucu haberler okumaya başladık. Sakın ola ki terörü lanetlerken, teröre hizmet edecek yanlışlara izin vermeyelim.

TERÖRÜN TUZAĞINA DÜŞMEYELİM!

Sarıyer’de de bugün vatandaşlarımız sokağa çıkarak terörü ve ona destek verenleri lanetleyecek. İçimizdeki haklı isyanı ve tepkiyi ellerimizde Türk bayraklarıyla haykıracağız. Sarıyer Gazetesi olarak vatandaşlarımızı Türk bayraklarıyla sokağa çıkmaya ve alçak terörü şiddetle lanetlemeye çağırıyoruz.

Ancak tüm halkımızı bir yandan da provokatif olaylardan uzak durmaya, etrafı yakıp yıkmadan, terörün tuzağına düşmemeye ve sağ duyulu davranmaya davet ediyoruz. Herkesi ellerinde Türk bayraklarıyla sokağa çıkmaya ve vurup kırmadan, kimseye zarar vermeden demokratik tepkimizi sonuna kadar göstermeye çağırıyoruz. Unutmayın bu ülke hepimizin! Bize bizden başka dost yok! Terörün amacı iç savaş ve kargaşa çıkarmaktır. İşte bu yüzden demokratik tepkimizi gösterirken, lütfen iç huzurumuzu bozacak, terörün ekmeğine yağ sürecek tahriklerden uzak duralım.

Haydi Sarıyer! Türk Bayraklarımızla sokağa!

SARIYER GAZETESİ

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 8 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz