Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı vatandaşlara Sarıyer atkısı dağıttı!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

IMG_1883

MERT CİN/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Mahallesine yaptığı sayısız projelerle dikkat çeken Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, bu kez de vatandaşlara ücretsiz Sarıyer atkısı dağıttı. Sarıyer Spor Kulübü’ne destek amacıyla böyle bir jest yapmaya karar veren Yazıcı, mahalle sakinlerine ve gençlere 350 adet atkı hediye etti.

YAZICI; “HERKESE SARIYER AŞKINI AŞILIYORUZ”

Yaptığı etkinlikle ilgili açıklama yapan Muhtar Ali Yazıcı şunları söyledi; ”350 gencimize odalarının bir köşesini süsleyeceği, yeri geldiğinde stada gidip ‘Sarıyer’im ben buradayım’ dercesine sallayacağı atkıları dağıtıyoruz. Sarıyerli yeni nesillere Sarıyer aşkını aşılamak için böyle bir projeye imza atıyoruz. Hiç kimse bugüne kadar yaptığımız hizmetleri kafi gördüğümüzü sanmasın, hizmetlerimiz her daim devam edecek. Büyükdere halkına hizmet etmek boynumuzun borcudur”

Öte yandan Büyükdere sakinlerinin atkı dağıtımından duydukları memnuniyeti Yazıcı’ya ilettikleri ve kendisine çok sayıda kişiden teşekkür mesajı geldiği öğrenildi.

AmnD8NVEDnURnD6UkOfemFDrnVtnW8J0D7gBrPJp6ev0AmSRKl8JJ1iO6RizS02rJfA3eXfM2uKcj4anjPT3sud3AlSp-CdYOOMjBwxLQM48FYVz7twxCWDA7lEk6E4TzrGz

IMG_1878

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 21 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz