Gürtuna’nın kızı Asude ile Hamdi Akdağ’ın oğlu Mert evlendi!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
Istanbul Buyuksehir Belediyesi eski Baskani Ali Mufit Gurtuna'nin kizi Ayse Asude Gurtuna ile eski siyasetci isadami Hamdi Akdag'in oglu Mert Akdag dunya evine girdi. Dugune eski IBB baskanlarindan Bedrettin Dalan (sagdan 3.), eski Calisma Bakani Yasar Okuyan (sagda) da katildi

_ayrac

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Ali Müfit Gürtuna’nın kızı Ayşe Asude Gürtuna ile Sarıyer’in eski siyasetçilerinden Hamdi Akdağ’ın oğlu Mert Akdağ dünya evine girdi. Düğün, siyaset, yargı ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Baltalimanı Portaxe’de kıyılan nikah törenine çiftin ailesi, dostları ve birçok davetli katıldı. Nikah töreninin sunuculuğunu haber spikeri Gülgün Feyman, şahitliğini ise Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, eski İBB başkanlarından Bedrettin Dalan, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Nuri Yılmaz, eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, eski DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, 8’inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, eski İstanbul Başsavcısı Turan Çolakkadı, ÇYDD Başkanı Aysel Çelikel yaptı. Çiftin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç adına Özel Kalem Müdürü Şehnaz Bulut kıydı. Çok sayıda kişinin katıldığı nikah töreninin ardından Gürtuna ve Akdağ ailesi konuklarını verilen kokteylde ağırladı.

ali-mufigurtuna2

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 13 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz