İkbal Gürpınar’a ‘umrede erkeklere sürtünüyorsun’ suçlaması

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

AKP Sarıyer ilçe teşkilat yöneticisi ve ünlü sunucu İkbal Gürpınar Ermiş, eşi Emre Ermiş’le ilgili şok suçlamalarda bulundu.

Sunucu İkbal Gürpınar Ermiş (46), 34 yaşındaki eşi Emre Ermiş’ten sürekli şiddet gördüğünü iddia ederek boşanma davası açtı. İkbal Gürpınar son olarak, eşiyle birlikte sundukları ‘Kabe Yolları’ adlı programda çekim için gittikleri umrede, eşinin kendisine yumruk kaldırarak “Erkeklere sürtüyorsun” dediğini iddia etti.

ikbal-gurpinar-371

DAVA DİLEKÇESİNİ DE GİRDİ

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; Gürpınar Ermiş, birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ isimli  programın çekimi için gittikleri umrede eşinin yumruğunu kaldırarak kendisine saldırdığını iddia etti. Dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Evliliğin ilk gününden itibaren eşine karşı kıskanç tavırlar sergileyen Emre Ermiş, bu kıskançlığını son 7-8 ayda fiziksel ve psikolojik şiddete çevirdi.

‘UMREDE  ERKEKLERE SÜRTÜNMEKLE SUÇLADI’

Emre Ermiş, eşiyle birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ adlı programın çekimleri için gittikleri umre ziyareti sırasında eşini başka erkeklere sürtünmekle suçladı. Başka bir sefer program ekibinin önünde yumruğunu kaldıran Emre Ermiş’i ekiptekiler engelledi. Aşırı kıskanç olan Emre Ermiş, müvekkilimin aleyhine delil oluşturmak amacıyla evine, otomobiline dinleme ve GPS cihazı yerleştirdi.”

600 BİN TL TAZMİNAT TALEBİ

İkbal Gürpınar Ermiş, 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti. Dava dosyasına gizlilik ve yayın yasağı konulmasını istedi.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 8 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz