Kulisler çıldırdı! CHP Sarıyer’de 6 Aralık heyecanı!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

chp-ilce-baskanligi-yarisi2-1

ÖZEL ANALİZ/ SARIYER GAZETESİ

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, 6 Aralık’ta yeni başkanını seçmek için kongreye gidiyor. Şişli Belediyesi’nden Sarıyer Belediyesi’ne devredilen Ayazağa’daki Rauf Denktaş Kültür Merkezi‘nde Pazar günü yapılacak kongre öncesinde heyecan dorukta. CHP içinde kulisler her geçen gün daha da artıyor. Kongre günü yaklaştıkça delegelerin renkleri de iyiden iyiye netleşmeye başladı.

ADAYLIK YARIŞINDA ŞİMDİLİK 3 İSİM VAR!

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı yarışında şimdilik 3 rakip var. Mevcut İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber ve Ali İhsan Özdemir. Ancak kongre gününe kadar son dakika adayları da çıkabilir. Siyasi çevrelerde yarışta şimdilik bu 3 kişinin ismi geçse de son dakika sürprizlerinin de yaşanabileceği ifade ediliyor.

SOSYAL MEDYADA “KILIÇLAR” ÇEKİLDİ

Öte yandan kongre öncesinde partililer arasındaki rekabet sosyal medyada da siyasi hesaplaşmaya dönüştü. Kendi adaylarını destekleyenler, diğer rakipler hakkında eleştirel yazılar ve yorumlar paylaşarak sosyal medyada siyasi polemiklerin başlamasına neden oldu. Bazı delegeler kimleri desteklediklerini açıkça ilan ederlerken bazı partililer de renk vermemeye özen gösteriyor.  Önümüzdeki günlerde parti içindeki adaylık yarışının iyice kızışması bekleniyor.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 26 Kasım 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. baycan dedi ki:

    diğer adaylarda eminim hak eder fakat gönlümüzden adnan ayber geçiyor.