O artık Merve Dalkılıç

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Merve Boluğur’un önceki akşamki kınasını Murat Dalkılıç bastı. Erkek arkadaşlarıyla mekana giren popçu, ‘Senin adın bundan sonra Merve Dalkılıç’ tezahüratı yaptı

O artık Merve Dalkılıç

Güzel oyuncu Merve Boluğur, önceki akşam Emirgan‘daki La Boom adlı mekanda görkemli bir kına gecesi yaptı. Adile Sultan Sarayı’nda 24 Ağustos’ta dünyaevine girecek olan güzel oyuncunun keyfi, aşkı Murat Dalkılıç’ın sürpriziyle katlandı. Ünlü popçu, en yakın erkek arkadaşlarıyla kınayı bastı.

İKİ AYRI KIYAFET
Murat Dalkılıç, mekana girerken arkadaşlarıyla “Senin adın bundan sonra Merve Dalkılıç” diyerek tezahurat yaptı. Ceylan Çapa, Pelin Karahan, Eliz Sakuçoğlu ve Dilara Öztunç gibi ünlü isimlerin akın ettiği kına gecesinde Merve Boluğur bir ara gözyaşlarına boğuldu. Gecede iki ayrı kıyafet giyen güzel oyuncu, özellikle geleneksel kına kıyafeti ve görkemli takılarıyla göz kamaştırdı. Törende Boluğur’un annesinin yanı sıra Murat Dalkılıç’ın annesi de hazır bulundu.

İKİ DÜĞÜN BİRDEN!
Merve Boluğur, ilerleyen saatlerde Murat Dalkılıç’la birlikte ‘Saltanat’ isimli şarkıyı söyleyerek romantik anlar yaşadı. Bu arada ünlü çiftin, 24 Ağustos’taki İstanbul düğünlerinin ardından 26 Ağustos’ta da Çeşme’deki Laika Beach’te bir kutlama daha yapacağı öğrenildi.
ROMANTİK DÜET
Sevgilisinin kına gecesine sürpriz bir şekilde katılan Murat Dalkılıç, gecenin sonunda Merve Boluğur’la birlikte ‘Saltanat’ isimli şarkısında düet yaptı.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 20 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz