POLİS KURŞUNUYLA VURULAN DİLEK DOĞAN VEFAT ETTİ!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

emniyet-mudurlugu-nun-operasyonunda-25-yasindaki-dilek-dogan-vuruldu-81263-5

_ayracSarıyer’de 18 Ekim Pazar günü düzenlenen terör operasyonu sırasında göğsünden vurularak ağır yaralanan 25 yaşındaki Dilek Doğan’dan acı haber geldi. Doğan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

_ayrac

Akşam saatlerinde yaşamını yitirdiği öğrenilen Dilek Doğan’ın cenazesi, geniş güvenlik önlemleri altında hastaneden alınarak, Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Adli Tıp çevresinde de polis ekiplerinin önlem aldığı görüldü.

Bu arada, 25 yaşındaki genç kızın öldüğünü duyan yakınları hastaneye akın etti. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakımda tutulan Dilek Doğan’ın sağlık durumunda bir iyileşme olmamıştı. Hastaneye geldiği anda yaklaşık 10 dakika kalbi durduğu bildirilen genç kızın beyninde bu nedenle ödem oluşmuştu.

SORUŞTURMADA SON DURUM

Dilek Doğan’ın göğsüne polisin silahından çıkan bir kurşunun isabet ettiği operasyonda görev alan polislerden bir bölümünün ifadesi alındı. Soruşturmaya yürüten savcılığın önümüzdeki günlerde Doğan ailesinin de ifadesine başvuracağı öğrenildi.

POLİSLERİN İFADESİ ALINDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Sarıyer Küçük Armutlu’da 18 Ekim Pazar günü düzenlenen terör operasyonunda 25 yaşındaki Dilek Doğan’ın göğsünden vurularak ağır yaralanmasına ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

Sarıyer Gazetesi olarak genç yaşta aramızdan ayrılan Dilek Doğan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kaynak: SÖZCÜ

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 25 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz