Reşitpaşa’da yüzlerce kişi terörü lanet yürüyüşünde buluştu!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

resitpasa1 (7)

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Reşitpaşa Meydanı’nda akşam saatlerinde ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan yüzlerce kişi renkli görüntüler oluştu. Teröre lanet mitingine katılan çok sayıda kişi “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” sloganlarıyla Boyacıköy’e kadar yürüdü. Reşitpaşa Muhtarı Celal Selim ve Emirgan Muhtarı Muharrem Yavuz da yürüşün en önünde yer aldı. Genci yaşlısı çok sayıda mahalle sakininin katıldığı yürüyüş boyunca, çevredeki vatandaşlar ve sürücüler de onlara korna, alkış ve ıslıklarla destek verdi. Slogan atarak Boyacıköy’e yürüyen vatandaşlar daha sonra sahil boyunca yürüyerek Emirgan Meydanı’nda toplandı. Dev Türk bayrağı açan ve hep birlikte İstiklal Marşı okuyan gruba, çay bahçesinde bulunan çok sayıda kişi de eşlik etti. Emirgan Karakolu’ndaki polislere bayrak hediye eden grup, daha sonra sloganlar atarak tekrar mahalleye geri döndü. Reşitpaşalıların dev şöleni, tüm Sarıyer’in takdirini kazandı.

resitpasa1 (6)resitpasa1 (2) resitpasa1 (3) resitpasa-muhtar1resitpasa1 (5)   resitpasa1 (8) resitpasa1 (9) resitpasa1 (10)

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 13 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. Yusuf Çandır dedi ki:

    Agri dogubayazit da vatani görevini yapan bir resitpasali olarak gurur duydum semtimle … Pasali olmak ayricaliktir helal olsun kardeşlerim 😉