Rumeli Kavağı Eski Muhtarı Cevdet Bayraktar’dan 30 Ağustos özrü!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

cevdet bayraktar7

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in en sakin mahallelerinden Rumeli Kavağı’nın eski muhtarı Cevdet Bayraktar, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katılamayacağını, paylaştığı ilginç bir mesajla duyurdu. İlçedeki programlara ve resmi törenlere aralıksız katılmasıyla bilinen Eski Muhtar Bayraktar, kendisini telefonla arayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever’den de özür diledi. Gülsever, CHP Beyoğlu İlçe Başkanlığı görevinde de bulunmuştu.

“HASTAYIM GELEMEYECEĞİM, ÖZÜR DİLERİM”

Bayraktar’ın dostlarıyla paylaştığı mesaj şöyle;

“Perşembe günü bir an üstüme düşen yorgunluk ve kırgınlık nedeniyle yatağa düştüm. Aşırı terleme, bütün vücudumdaki kas ve eklem ağrıları beni bayağı hırpaladığı için Moda’da 1980 öncesi gençlik kolları arkadaşların toplantısına katılamadım. Bu nedenle beni bizzat telefon ile arayan İBB Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever’den özür dilerim. Halen aynı durumda olduğum için 30 Ağustos kutlamasına da katılma imkanım olmayacaktır.”

heykeller

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 30 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. cevdet bayraktar dedi ki:

    Sayın Batu,sayın Gülsever beni aradı ve cumartesi esii dostlarla berber olacağımız toplantıya çağırdı,gitmeyi çok istiyordum,akşam eve geldiğimde şiddetli bi ateş ve terleme yatağa düştüm,halen durumum ayni vaziyette devam ediyor, Cumhuriyet bayramı o kadar katılmak istiyordum ama inan kendimi ayağa kaldıramadım.denedim ama olmadı.tüm dostlardan özür dilerim