Sarıyer’de gece yarısı sürprizi! Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tarabya’da duraktaki taksicilerle çay içti, vatandaşlarla sohbet etti!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

cumhurbaskani-erdogan-tarabya1 (5)

***

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sarıyer’deki Tarabya Taksi Durağı‘nı gece yarısı ziyaret ederek taksici ve vatandaşlarla sohbet etti. Erdoğan, duraktaki taksicilerle de çay içti.

***

Haliç Kongre Merkezi ‘nde katıldığı iftar programının ardından Huber Köşkü ‘ne hareket eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sarıyer’de güzergahı üzerinde bulunan Tarabya Taksi Durağı ‘nı ziyaret etti.Burada taksicilerle sohbet eden Erdoğan’ın ziyaretini duyan bazı vatandaşlar da durağa geldi. Vatandaşların hatırını soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray formalı bir çocuğu yanına çağırarak oyuncak araba hediye etti.Ziyarette çay servisi yapan 20 yaşındaki Mert Can ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Abdullah Gül buraya geldi. Onun bardağını saklıyorum. Sizin de bardağınızı saklayacağım” dedi.Yaklaşık yarım saat durakta kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.Erdoğan, aracına binmeden önce de vatandaşlara Kur’an-ı Kerim’den Sureler ve Dualar isimli kitap hediye etti. Cumhurbaşkanlığı görevlileri ise çocuklara oyuncak verdi.

cumhurbaskani-erdogan-tarabya1 (3)

cumhurbaskani-2

cumhurbaskani-erdogan1

11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL DE, BULDUĞU HER FIRSATTA TARABYA TAKSİ DURAĞI’NI ZİYARET EDİYORDU

abdullah-gul

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 26 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz