Sarıyer’deki üniversite öğrencilerini zehirleyeceklerdi!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

fatih1_ayracJandarma, Avrupa’dan İstanbul’a getirilen ve hedefinde başta Sarıyer’deki okullar ve üniversite öğrencileri olmak üzere birçok kişiye satışı yapılmaya hazırlanılan uyuşturucu maddeleri Fatih’te yakaladı.

_ayrac

Jandarma, Avrupa’dan İstanbul’a getirilen ve hedefinde üniversite öğrencilerinin olduğu uyuşturucu maddeleri Fatih’te yakaladı. Bir evde yapılan aramada satışa hazır kubar esrar, kokain, tabanca ve fişekleri ele geçirildi.

İstanbul Jandarma Komutanlığı ekipleri, Avrupa’dan temin edilip İstanbul Fatih’e getirilen uyuşturucu maddenin İstanbul geneline özellikle Sarıyer’de bulunan torbacılar vasıtasıyla başta üniversite öğrencileri olmak üzere satışının yapılacağı ihbarını aldı. Yapılan fiziki takip sonucunda uyuşturucu maddenin Fatih Koca Mustafa Paşa’daki S.A. isimli kişiye ait evde satış yapılmak üzere hazır bekletildiği tespit edildi. Belirlenen adrese yapılan operasyonda 2 kilo 685 gram kubar esrar, 13 adet fişek olarak tabir edilen kokain maddesi, 1 tabanca ve 5 adet tabanca fişeği ile uyuşturucu madde imalatında kullanılan çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Jandarma, firari durumda olan S.A. isimli kişiyi arıyor.

KAYNAK: MİLLİYET

fatih2fatih3

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 14 Kasım 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz