ŞOK! 4 MİLYON 761 BİN LİRA BÜYÜKDERE’YE VURDU!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

yetimoglu1

***

Gel de delirme! Milli Piyango Büyükdere’ye vurdu. 2 haftadır devreden Sayısal Loto’yu bilen bir talihli tam 4 milyon 761 bin liranın sahibi oldu. Sarıyer Belediyesi’nin hemen karşısındaki itfaiyenin bulunduğu sokaktaki Yetimoğlu Kırtasiye’den oynayan bir şanslı müthiş bir servetin sahibi oldu.

***

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ 

Bu hafta Sayısal Loto’da çıkan 2-15-16-27-38-49 numaraları tek başına bilen bir talihli zengin oldu. Talihli kişi kuponunu Büyükdere’deki Maltizdere Sokak’ta bulunan İbrahim Yetimoğlu’na ait Yetimoğlu Kırtasiye’den oynadı. Rizeli İbrahim Yetimoğlu’nun sahibi olduğu kırtasiyeden daha önce de çok sayıda kişi 5 bilmişti.

TALİHLİ SARIYER BELEDİYESİ’NDE Mİ ÇALIŞIYOR?

Öte yandan tam 4 milyon 761 bin liranın kime vurduğu merak edilirken, talihlinin Sarıyer Belediyesi’nde çalışan bir personel olduğu iddia ediliyor. Söz konusu bayiden genellikle belediyenin hem başkanlık binasında çalışan personeli, hem de Gelirler Müdürlüğü binasındaki personeli oynuyor, bu yüzden talihlinin büyük olasılıkla Sarıyer Belediyesi çalışanlarından birisi olduğu tahmin ediliyor. Bu arada Yetimoğlu’da her hafta piyango oynayan çok sayıda müptela da bulunuyor.

TALİHLİ SARIYERLİYLE İLGİLİ GELİŞMELERİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

piyango-sariyer1

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 20 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz