Sarıyer’in göbeğinde, çatışmanın ortasında kalan talihsiz bebek serseri mermiyle vuruldu! Saldırıda biri bebek 4 kişi yaralandı!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

bebek-vuruldu

OĞUZHAN İNCE/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer bu kadar da olmaz dedirten korkunç bir olaya sahne oldu. Korkunç olay dün (cuma) saat 16:00 sularında Sarıyer Deresi Caddesi üzerinde yaşandı. Cadde üzerinde bir araya gelen ve arkadaş oldukları tahmin edilen iki kişi önce tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu silahını çeken şahıs, Kamer adlı arkadaşını silahla vurup olay yerinden kaçtı. Şahıs kaçarken de silahını ateşlemeye devam etti.

BİRİ BEBEK, 4 KİŞİ YARALANDI

Etrafa kurşun yağdıran şahsın silahından çıkan kurşunlar birisi bebek olmak üzere 4 kişinin yaralanmasına sebep oldu. Annesinin kucağında olan 1 buçuk  yaşındaki bebek karın boşluğundan yararlanırken annesi de kolundan yararlandı. Yaralılar Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede yoğun bakıma alınan talihsiz bebeğin durumu ciddiyetini koruyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Öte yandan hastaneye kaldırılan yaralılarla ilgili olayın ilk anlarından itibaren çelişkili sağlık bilgileri gelmesi bir süre bilgi kirliliğine neden oldu, ilerleyen saatlerde ise yapılan açıklamalarla bilgi kirliliği giderildi.

Sarıyer Gazetesi olarak olayda yaralanan tüm yaralılara ve minik bebeğe acil şifalar dileriz…

ekonomi-bakani-nihatzeybekci-yalisatinaldi-1

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 26 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. Metin Keskin dedi ki:

    Nerde vefat ettiği yazıyor bilader göstersene? Ağır yaralı durumu ciddi diyor. Ne içtin sen?

  2. serdar sengoz dedi ki:

    Hastane bebeği sağ diyor. Siz neye dayanaalrak vefat haberi veriyorsunuz?