Ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın eşinden şok iddialar;

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

ikbal-gurpinar1

AK Parti Sarıyer İlçe Yöneticisi ve ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın şiddet gerekçesiyle boşanma davası açtığı eşi Emre Ermiş sessizliğini bozdu. Ermiş, ünlü sunucu hakkında şok iddialarda bulundu.

VÜCUDUMA MAKAS DAYADI

Makaron’da yer alan habere göre, İkbal Gürpınar eşi Emre Ermiş’e boşanma davası açıp ‘Beni iffetsizlikle suçladı, dövdü’ diyerek mahkemeden koruma talep etmişti. Korunma talebi kabul edilince Emre Emiş karar itiraz etti. Cevap dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: ‘Gürpınar rol icabı kısa bayılmalar, kısa kıskançlık krizleri ve öfke nöbetleriyle bana psikolojik şiddet uyguladı.

BENİ EVDEN KOVDU

Bir gece saat 01.00’de aldığı makası vücuduma dayayıp ittirerek öldürmekle tehdit etti. Evden kovulduktan iki gün sonra özür dileyerek tekrar eve çağırdı. Fikirlerime değer vermiyor, aşağılıyordu. Tembel ve korkak olduğumu söylüyordu. Entelektüel açıdan kendini benden üstün görüyordu.

Emre Ermiş’in dilekçesinde, ‘İkbal Gürpınar’ın uyguladığı şiddetin dozu ve bana herkesin önünde attığı fırçalar, tehditler için biz koruma talep etsek kesin reddedilir’ dedi.

sukru-genc-ayazaga

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 23 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz