Büyükdere Muhtarlığı, bir hizmete daha imza attı

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

 Sarıyer Büyükdere Muhtarlığı, Büyükdere fırınının katkılarıyla ihtiyaç sahiplerine ekmek yardımında bulundu

IMG_1525

Ayşe SALTIKALP-Elif Özge YALÇIN

Büyükdere muhtarlığı, yeni bir yardım programı düzenleyerek ihtiyaç sahiplerine toplamda 800 adet ekmek yardımında bulundu. Büyükdere muhtarı Ali Yazıcı’nın sunduğu yardım teklifinin Büyükdere Fırını sahibi Ahmet Çelik tarafından geri çevrilmemesi üzerine hemen harekete geçildi.

Yardım kampanyasına ön ayak olan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı bu yardımı gerçekleştirebilmiş olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve huzur içerisinde olduğunu belirterek “Öncelikle sunduğum 600 adet ekmek  teklifimi 800’e çıkardığı için  fırın sahibi Ahmet Çelik’e teşekkürlerimi sunuyorum. Fırın sahibinin bize tahsis ettiği araç ile, belirlediğimiz  ihtiyaç sahibi adreslere 4’er adet ekmek bırakıldı. Yapmış olduğumuz kampanyanın her hangi bir ismi yoktur. Ayrıca bu gibi hizmetlerimiz sürecek, esnafımızın da desteğiyle yardımlarımız devam edecektir. Buna benzer çalışmalarımızda destek aldığımız esnafımıza ve dağıtımda sağladıkları katkıdan dolayı  Büyükdere’li gençlerimize  çok teşekkür ederim.”dedi. Fırın Sahibi Ahmet Çelik de bu yardıma katkıda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek ”Büyükdere’de böyle düşünceli ve yardımsever bir Muhtara sahip olduğumuz için çok şanslıyız  Sayın Ali Yazıcı’ya tüm Büyükdere’liler adına çok teşekkür ederim kendisine bu tip konularda her zaman destek olmak isterim”dedi

Ekmek dağıtımı, ihtiyaç sahipleri üzerinde olumsuz bir etki olmaması ve dikkat çekmemek adına akşam saatlerinde gerçekleştirildi.

IMG_1515IMG_1516

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 24 Ocak 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (4 sene önce)

Habere yorum yaz