Boğaz’ın iyilik meleği “Sultanları”

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

bogazin-sultanlari-seviniyor-sevindiriyo

Son 3 yıldır birinci ligde gösterdikleri başarı ile adlarından söz ettiren Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı, galibiyet hediyesi olarak başlattıkları kampanya ile de gönülleri fethetti.

“Sevindik, Sevindirdik” isimli bir kampanya başlatan Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol takımı, oynadıkları maçlarda elde ettikleri galibiyetler sonrasında yönetim kurulu, teknik ekip ve oyuncular aralarında para toplayarak, Sarıyer’de bursla okuyan öğrencilere yardım ediyor.

Halkbank galibiyeti 8 çocuk sevindirdi

Ligdeki ilk karşılaşmasında Halkbank’a ile mücadele eden Boğazın Sultanları, galibiyet sevinçlerini 8 öğrenciyi sevindirerek yaşadılar.

Her oyuncunun, teknik ekibin ve yönetim kurulu üyelerinin gönülden katıldığı “Sevindik, Sevindirdik” kampanyasına gönüllerinden geçen miktarı vererek destek olan takım, böylece ihtiyacı olan öğrencilerin eğitimine bir nebze katkı sağlıyor.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle okumakta zorlanan öğrencilere verdikleri destekle büyük takdir toplayan Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı’nın sağduyulu davranışı ile ilgili haberler ise çeşitli haber sitelerinde yer alıyor.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 23 Ekim 2015 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz