ABD KONSOLOSLUĞU VE HUBER ÖNÜNDE OLAĞANÜSTÜ ÖNLEM!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sariyerde-bulunan-amerikan-konsoloslugu-onunde-ak-parti-genclik-kollarinin-003

_ayrac

Başarısızlıkla sonuçlanan FETO’cu darbe girişiminden sonra Sarıyer genelinde bazı noktalarda güvenlik önlemleri arttırıldı. Tarabya’daki Cumhurbaşkanlığı Köşkü Huber ile İstinye’deki ABD Başkonsolosluğu önünde polis ekipleri olağanüstü güvenlik önlemi aldı, iki cadde sivil araç trafiğine kapatıldı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sarıyer’deki 2 kritik noktada yoğun güvenlik önlemi aldı. Tarabya’daki Huber Köşkü’ne (Cumhurbaşkanlığı Köşkü) giden ana cadde polis ekipleri ve panzerlerle kapatıldı. Olağanüstü güvenlik önlemlerinin alındığı Huber civarında adeta kuş uçurtulmuyor.

ABD BAŞKONSOLOSLUĞU ÖNÜNDE OLAĞANÜSTÜ ÖNLEM

İstinye’deki Amerikan Konsolosluğu önünde de AK Parti Gençlik Kolları’nın yapacağı eylem nedeniyle sıkı güvenlik tedbiri alındı.Başkonsolosluğa giden yol araç trafiğine kapatıldı. Konsolosluğun önündeki Üç Şehitler Caddesi dahil konsolosluğu çıkan tüm cadde ve sokaklarda da araç geçişi yasaklandı. Konsolosluğa yakın yerler polis bariyerleri ile kapatılırken, eylem için gelenlerin üst araması yapılabilmesi için kapılar oluşturuldu. Konsolosluk çevresindeki TOMA ve araç çekme araçları dikkat çekti.

KONSOLOSLUK ÖNÜNDEKİ EYLEM İPTAL EDİLDİ

Öte yandan AK Parti Gençlik Kolları yaptığı yazı açıklamada “Şehit cenazesine katılımdan dolayı Amerikan Konsolosluğu’nda gerçekleştirilmesi planlanan eylemimiz iptal edilmiştir. Amerikan Başkonsolosluğu’na gidilmemesi önemle rica ederiz” denildi.

sariyerde-bulunan-amerikan-konsoloslugu-onunde-ak-parti-genclik-kollarinin sariyerde-bulunan-amerikan-konsoloslugu-onunde-ak-parti-genclik-kollarinin-001 sariyerde-bulunan-amerikan-konsoloslugu-onunde-ak-parti-genclik-kollarinin-002

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 18 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz