Atilla Taş, Rumeli Kavağı’nda 15-20 kişinin saldırısına uğradı!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

atilla-tas-kavga1

BEKİR BATU/ SARIYER OLAY / ÖZEL HABER

_ayracCHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile yemeğe giden sanatçı Atilla Taş, Rumeli Kavağı’nda 15-20 kişinin saldırısına uğradı! Mahallede dakikalarca süren kavga, Muhtar Sinan Demirci’nin devreye girmesi sonucu tatlıya bağlandı.

_ayrac

Sarıyer’in balığıyla ünlü semtlerinden Rumeli Kavağı’nda dün gece hareketli saatler yaşandı. Sosyal Medya’da paylaştığı twitlerle fenomen olan ünlü şarkıcı Atilla Taş, dün Sarıyer’de düzenlenen “Engelsiz Sarıyer Buluşması” programına katıldı. Sarıyer Belediyesi’nin Korupark’ta düzenlediği programda sahne de alan ünlü şarkıcı, akşam saatlerinde ise CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile birlikte Rumeli Kavağı’na akşam yemeğine gitti.

SOSYAL MEDYADA SÖZLÜ DÜELLO YAŞANDI

SARIYER OLAY‘ın edindiği bilgilere göre İskele Restoran’a yemeğe giden ünlü şarkıcının burada olduğunu öğrenen mahalledeki bazı gençler, sosyal medya üzerinden Taş’la atışmaya başladı. İçlerinde AK Partili bazı isimlerin de bulunduğu gençlerle sosyal medya üzerinden başlayan sataşma giderek büyüdü. Bunun üzerine bazı gençler, ünlü sanatçıya “Adamsan dışarı gel, seni dışarıda bekliyoruz” şeklinde paylaşımlarda bulundu. Duruma sinirlenen ünlü sanatçı, yanında CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ile birlikte dışarı çıkınca ortalık bir anda karıştı.

atilla-tas-sariyer

15-20 KİŞİ ARASINDA KALDI

Mahalleli gençler ile ünlü sanatçı arasında başlayan yumruklaşmaya, çevredeki çok sayıda kişi de katılınca adeta ortalık savaş alanına döndü. CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “yapmayın” diyerek gençleri sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. O sırada mekanda bulundan ve şampiyonluk kutlaması yapan Rumeli Kavakspor ekibi de olayları yatıştırmaya çalıştı ancak onlar da kavgayı ayırmayı başaramadı.

MUHTAR GENÇLERİ SAKİNLEŞTİRDİ

rumeli-kavak-muhtari-sinan-demirci1 (2)

Çok sayıda kişinin arasında kalan ve yumruklanan ünlü sanatçıyı, Rumeli Kavağı Muhtarı Sinan Demirci kurtardı. Mahalledeki gençleri sakinleştiren Muhtar Demirci; “Bize yakışmaz, yapmayın” diyerek gençleri durdurdu. Ancak dışarıda toplanan kalabalık grup Taş’ın kendilerinden özür dilemesini istedi, aksi halde olayların devam edeceğini söyledi.

TAŞ ÖZÜR DİLEDİ TATLIYA BAĞLANDI

Olaya el koyan Muhtar Demirci, ünlü sanatçıyı da ikna ederek gençlerin karşısına çıkardı ve özür dilemesini sağladı. 15-20 kişinin saldırısına uğrayan Taş’ın, gençlere konuşma yapması ve kendisinin de hatasının olduğunu söyleyerek özür dilemesi sonucu olay tatlıya bağlandı. Taş daha sonra tekrar mekana dönerek yemeğe devam etti, gençler de mekanın önünden ayrıldı.

POLİS OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATTI

Öte yandan dün gece yaşanan olaydan sonra Sarıyer polisinin olaylarla ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.

NOT: Özel haberimiz SARIYER OLAY ya da SARIYER GAZETESİ kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. SARIYER OLAY, Sarıyer Gazetesi’nin haftalık yayınlanan kardeş gazetesidir.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 3 Haziran 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. Kadir AKISKA dedi ki:

    Yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum,sayın Taş’ın dışarı çıkarak tartışmanın boyutu büyütmüş oldu,bu sayın taşın gençliği diyelim,Bunlar münferit olaylar bizler en ağır şekilde bedel ödedik ve onurlu bir şekilde ayaktayız mutluyuz çünkü demokrasi ve cumhurıyet kazandı yine demokrasi yolundan bizi kimse çeviremiyeçek,bu tür fizik ağız dalaşından uzak kalmakta yarar var,yeniden geçmiş olsun.