Ayazağa’ya yakışmayan manzaralar!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

 ayazaga-bozuk kaldirimlar1 (2)

AŞKIN GÖNÜLER/ SARIYER GAZETESİ

***

Sarıyer’in Ayazağa Mahallesi’ndeki bazı cadde ve sokaklar, kırık dökük kaldırımları ve delik deşik yolları ile vatandaşa geçit vermiyor. Yıllarca Şişli Belediyesi sınırları içerisinde yer aldıktan sonra Sarıyer’e bağlanan Ayazağa’da vatandaşlar, mahalledeki alt yapı eksikliklerinin bir an önce giderilmesini bekliyor. Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün yağan yağmurlar yüzünden kaldırımları ve asfaltları bozulan sokaklara müdahale etmesi isteniyor.

ayazaga125.sokak

125. SOKAK’TA KALDIRIMLAR HARABEYE DÖNDÜ

3 büyük sitenin yer aldığı, yüzlerce kişinin yaşadığı 125. Sokak’ta kırık dökük kaldırımları ve köstebek yuvasını andıran yolu ile bölge sakinlerini üzüyor. Vatandaşlar, “Yıllardır bu eziyeti çekiyoruz. Biraz yağmur yağdığında çamur içerisinde kalıyoruz. Kaldırımlardan yürüyemediğimiz için araçların altında kalma tehlikesi yaşıyoruz. Sarıyer Belediyesi artık bizim sokağımıza da el atsın” diyor. Öte yandan inşaat kamyonları ile tırların güzergahı haline gelen taş ocakları yolu da perişan halde.

***

ayazaga-bozuk kaldirimlar1 (1)

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 13 Ocak 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (3 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. Emine Çaykara dedi ki:

    Ayazağa’nın vaziyeti içler acısı. Kimse ilgilenmiyor. Sabahları işe gitmek zulüm akşamları eve dönmek işkence. Yol yok. Biz de 125. sokağın oralarda oturuyoruz ve yürürken kafamıza bir inşaat malzemesi inecek diye korkuyoruz. Şiddetli bir yağmurda burada yol dayanmaz. Belediye tüm halka hizmet etmeli yalnız zenginlere değil.

  2. Kazım Çaykara dedi ki:

    Aşkın beyden Allah razı olsun. Gerçekten çok büyük sıkıntı içindeyiz. Belediye derhal göreve! Halı saha yapacağınıza yolları düzeltin!