Büyükdere Muhtarlığı’ndan 750 kişiye iftar!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

buyukdere-muhtarligi-1

_ayrac

Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, her yıl olduğu gibi bu yıl da mahalle sakinlerine iftar yemeği düzenledi. Yaklaşık 750 kişinin katıldığı yemekten sonra, hayırseverlere teşekkür plaketi de verildi.

_ayrac

buyukdere-muhtarligi-2

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediyesi Demirtaş Ceyhun Kütüphanesi alanında düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 750 mahalle sakini katıldı. İlk yıl 450, ikinci yıl 550 bu yıl ise 750 mahalle sakininin katıldığı iftar yemeğinde katkı verenlere teşekkür plaketi de verildi. İftardan sonra vatandaşlara çöp poşetleri de dağıtıldı.

YAZICI; “RAMAZAN AYI YARDIMLAŞMA AYIDIR”

İftarda bir konuşma yapan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı; ”Bir insanın mahalle halkını arkasına alması durumunda yapamayacağı şey yoktur. Biz de halkımız var olduğu sürece bu ve bunun gibi hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Ana sponsorumuz Sarıyer Market olmak üzere katkı sağlayan tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. İftar yemeğimize katılan halkımıza, yemeklerin servisinde katkıda bulunan gençlerimize ve mahallede bulunan fırıncılarımıza, emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum.” diye konuştu

buyukdere-muhtarligi-3

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 25 Haziran 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz