CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU, HABERİMİZİ DOĞRULADI; “DARBE GECESİ BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI’NIN EVİNDE KALDIM”

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

kemal-kilicdaroglu1

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

SARIYER GAZETESİ Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’yi sarsan darbe girişimin yaşandığı 15 Temmuz gecesi “Atatürk Havaliman’ına indiğini ve havalimanından sivil bir araçla çıkarak Bakırköy’e geldiğini ve güvenlik sorunu yaşanır düşüncesiyle geceyi otelde değil Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun evinde geçirdiğini” yazmıştı. 16 Temmuz’da yayınladığımız özel haber, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da dün doğrulandı.

KILIÇDAROĞLU; “GECE BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANININ EVİNDEYDİM”

Ankara’da dün gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu “Darbe gecesi neredeydiniz?” şeklindeki soruya şu yanıtı verdi. “21.50 uçağıyla Ankara’dan havalandık. İstanbul’a 23.00 sıralarında indik. Uçak indikten sonra askeri müdahaleden söz edildi. İnanamadım… Darbeye karşı olduğumuzu ifade ettik. Ankara’ya dönmek için bekledik. Havalimanı dışına çıkmanın da tehlikeli olabileceği ifade edildi. Oradan Bakırköy Belediye Başkanımızın evine gittik. Orada darbeye karşı olduğumuza yönelik kısa bir metin hazırlayıp medyaya gönderdik.”

3 GÜN ÖNCE YAZDIK, HÜRRİYET KÖŞESİNE TAŞIDI

Öte yandan SARIYER GAZETESİ’nin 3 gün önce duyurduğu olayın detaylarını Hürriyet Yazarı Abdülkadir Selvi de köşesine taşıdı. Selvi; Kılıçdaroğlu’nun sivil bir araçla Atatürk Havalimanı’ndan ayrıldığını ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun evinde kaldığını detaylarıyla anlattı.

İŞTE TÜRKİYE’NİN BİZDEN ÖĞRENDİĞİ O HABER;

kemal-kilicdaroglu-nerde-saklandi-1

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 19 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. Mehmet dedi ki:

    Demokrasiye inananlar sokakdaydı