CHP SARIYER KOMİSYON ÜYESİ AVUKAT NECATİ YILDIRIM, LAİK CUMHURİYET’E SAHİP ÇIKMAK İSTEYEN HERKESİ TAKSİM’E ÇAĞIRDI!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

necati-yıldırım (3)

_ayrac

CHP Sarıyer Komisyon Üyesi Avukat Necati Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Pazar Günü saat 18.00’de Taksim Meydanı’nda yapacağı Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine tüm Sarıyerliler’i davet etti.

_ayrac

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

Laik Cumhuriyet’e ve Demokrasi’ye sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Avukat Necati Yıldırım, 15 Temmuz günü Türk Demokrasisi ve Cumhuriyeti önemli bir sınav vermiştir. Demokrasiye ve Cumhuriyet’e gönülden bağlı olan Türk Halkı, savaş meydanlarında kazandığı bağımsızlıklarını ve özgürlüklerini Atatürk’ün ”Bağımsızlık benim karakterimdir” sözünden yola çıkarak yine canlarını hiçe sayarak tankların önlerine bedenlerini siper ederek savunmuşlardır. Darbe dönemlerinin geride kaldığını belirten Avukat Yıldırım, TSK içerisindeki bir takım darbe yanlıları ve FETO terör örgütü bilmelidirler ki Türk Halkı asla darbelere boğun eğmeyecektir.

PAZAR GÜNÜ HERKESİ TAKSİM’E BEKLİYORUZ

YARIN (Pazar günü) Taksim Meydanı’nda saat 18.00’de yapılacak Demokrasi ve Cumhuriyet Mitingi’ne herkesi beklediklerini söyleyen Yıldırım; “Gün birlik ve dayanışma günüdür. Pazar günü yapılacak demokrasi şölenine ülkesini, milletini ve devletini seven herkesi parti farkı gözetmeksizin davet ediyoruz.” dedi.

13769366_1015306951871105_7145780487344918609_n

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 23 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz