Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Barzani, Tarabya’da görüştü

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

AS_ayrac

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani’yle Tarabya’daki Huber Köşkü’nde görüştü._ayrac

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani’yi İstanbul’da kabul etti. Necirvan barzani ile Erdoğan arasındaki son görüşme 2015 aralık ayı sonunda istanbul’da gerçekleşmişti. Kabulde, bölgedeki son gelişmeler, enerji ve güvenlik konularının yanı sıra, terörle mücadelenin de ele alındığı kaydedildi.

BÖLGEDEKİ SON GELİŞMELER DEĞERLENDİRİLDİ

CNN Türk’te yer alan habere göre, Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre görüşme Tarabya’daki Huber Köşkü’nde gerçekleşti. Kabulde, bölgedeki son gelişmeler, enerji ve güvenlik konularının yanı sıra, terörle mücadelenin de ele alındığı kaydedildi.

GÖRÜŞMENİN İÇERİĞİ AÇIKLANMADI

Başbakan Davutoğlu ise, Dolmabahçe Ofisi’nde Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani’yi kabul etti. Yaklaşık bir saat süren görüşme öncesinde basına kısa bir görüntü verildi. Görüşmenin içeriğine ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi.

TOPBAS

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 11 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz