FERHAT GÖÇER SARIYER SPOR İÇİN STÜDYOYA GİRDİ!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

ferhat-gocer-sariyer-klibi1

ÖZEL HABER- SARIYER GAZETESİ

Ferhat Göçer, Asbaşkanlığı’nı yürüttüğü Sarıyer Spor’a vermiş olduğu sözü tutarak, 76 yıllık kulübün marşı için stüdyoya girdi. Klüp tarihinde bir ilk olan çok özel bir çalışmaya imza atan sanatçıya, Sarıyer Spor’un futbolcuları ve taraftarları eşlik etti. Göçer, stüdyoda her futbolcu ve taraftar ile özel olarak ilgilenirken, ortaya çıkan çalışma için “ Sarıyer’e, futbolculara, taraftara ve camiaya yakışan bir marş oldu” dedi.

Göçer, 1940 yılında kurulan lacivert – beyazlı kulüp için yaptığı çalışmaya, Sarıyer’in tarihine damga vurmuş, efsane günlerinden görüntülerinin olduğu kullanıldığı helikopterlerle çekilmiş eşsiz Sarıyer görüntülerinin eşliğinde taraftarın ve futbolcuların şarkıları birlikte söylediği bir klip çekti. DMC’den albüm olarak da çık an marş, başta NetD olmak üzere tüm sosyal mecralarda gösterime girdi.

Ferhat Göçer’in hemen hemen her maçını izlediği, yakından takip ederek yoğun bir mesai harcadığı, 2. Lig’de mücadele eden Sarıyerspor’un hedefi; önce PTT 1. Lig ve ardından Süper Lig…

İŞTE OLAY YARATAN “O” KLİP

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 19 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. SARIYER den doğan dedi ki:

    teşekkürler ferhat göçer