İSTANBUL MİLLETVEKİLİ VE BAYRAMPAŞA’NIN EFSANE BAŞKANI HÜSEYİN BÜRGE, SARIYER’DEKİ DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILDI

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

15temmuz-darbe-sariyer1 (16)

BEKİR BATU/ SARIYER GAZETESİ

15 Temmuz alçak darbe girişimi sonrasında başlatılan demokrasi nöbetleri tüm yurtta olduğu gibi Sarıyer’de de devam ediyor. Sarıyer Merkez’deki Cumhuriyet Meydanı’nda dün akşam saatlerinde toplanan binlerce kişi ellerinde Türk bayraklarıyla sabaha kadar nöbet tuttu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı da Mehter Marşı ve çeşitli marşlar çalarak kalabalığı coşturdu.

15temmuz-darbe-sariyer1 (4)

HÜSEYİN BÜRGE; “15 TEMMUZ’DA DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKTINIZ”

Sarıyer’deki demokrasi nöbetine destek için gelenler de vardı. İlçede görev yapan okul müdürleri, sağlık çalışanları ile Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Şirin Ünal ve Hüseyin Bürge de Sarıyer’deki demokrasi nöbetine katıldı. AK Parti İstanbul Milletvekili ve Bayrampaşa’nın 17 yıllık efsane belediye başkanı Hüseyin Bürge, Sarıyer Meydanı’nda toplanan vatandaşlara coşkulu bir konuşma yaptı. 15 Temmuz’da yapılan hain darbe girişimine çok sert sözlerle tepki gösteren Bürge, Türkiye’nin güçlü ve dünyada söz sahibi bir ülke olduğuna vurgu yaptı, vatandaşları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve demokrasiye sahip çıkmaya çağırdı.

BÜRGE, BİR KEZ DAHA SARIYERLİLER’İN GÖNLÜNÜ KAZANDI

İstanbul genelinde düzenlenen demokrasi nöbetlerinde yaptığı coşkulu konuşmalarla dikkat çeken AK Parti Milletvekili Hüseyin Bürge, AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yöneticileriyle uzun süre sohbet etti. Meydandaki vatandaşlarla da sohbet eden Bürge, samimi ve dost yanlısı tavırlarıyla bir kez daha Sarıyerliler’in gönlünü kazandı.

15temmuz-darbe-sariyer1 (1) 15temmuz-darbe-sariyer1 (2) 15temmuz-darbe-sariyer1 (3)  15temmuz-darbe-sariyer1 (5) 15temmuz-darbe-sariyer1 (6) 15temmuz-darbe-sariyer1 (7) 15temmuz-darbe-sariyer1 (9) 15temmuz-darbe-sariyer1 (10) 15temmuz-darbe-sariyer1 (12) 15temmuz-darbe-sariyer1 (14) 15temmuz-darbe-sariyer1 (15)

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 30 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz