İTÜ personel servisi TEM’de devrildi! 1 ölü 17 yaralı!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

itu-kaza-personel-sariyer

_ayrac

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Ayazağa Kampüsü’nde çalışan personeli taşıyan servis aracı, Mahmutbey Gişeleri’nin 1 km ilerisinde devrildi. Feci kazada 1 kişi hayatını kaybetti 17 kişi de yaralandı.

_ayrac

Kaza, saat 20.00 sıralarında, TEM Otoyolu’nun Edirne istikametinde, Mahmutbey Gişeleri’nin 1 kilometre ilerisinde meydana geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Ayazağa Kampüsü’nde çalışan personeli taşıyan Metin Polat’ın kullandığı midibüs, yoğun trafikte emniyet şeridine geçerek hızla ilerlemeye başladı. Bu sırada, daha önce kazaya karışan 2 araç emniyet şeridine çekilirken, servis midibüsü duramayarak bu araçlardan birine çarptı. Çarpmanın etkisiyle otoyolun kenarına savrulan midibüs yan yatarak durabildi.

Kazada Ramazan Öztürk (30) adlı kişi ölürken, 17 kişi de yaralandı. Yaralılar, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi ve çevredeki özel hastanelere kaldırıldı. Ramazan Öztürk’ün cesedi ise bir süre sonra itfaiye ekibi tarafından ambulansa konularak morga kaldırıldı. Kaza nedeniyle Otoyol’un Edirne istikametinde yaklaşık 30 dakika boyunca trafik tek şeritten verildi. Kazaya karışan araçların çekici tarafından kaldırılmasıyla trafik normale döndü.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 29 Ocak 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz