Kilyos’ta yılan paniği!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

kilyos-ta-yilan-kabusu-3

_ayracKilyos’ta eski jandarma karakolunun bulunduğu kayalık bölgede denize giren vatandaşlar, son günlerde sayıları giderek artan yılanlar yüzünden kâbus yaşıyor. Vatandaşların o bölgede denize girmemeleri konusunda uyarılar yapılıyor.

***

Kilyos Muhtarı Turgut Serdarlı ise “Kayalık bölgede yılanlar olabilir ancak onlar su yılanları olduğu için panik yapacak bir durum yok. Diğer bölgelerde ve plajlarda sorun yok” diye konuştu.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

İstanbul’da hafta sonları binlerce kişinin yüzmek için gittiği Kilyos’ta şu günlerde yılan paniği yaşanıyor. Eski Jandarma Karakolu’nun bulunduğu kayalık bölgede, denizde ve kıyıda görülen çok sayıda yılan vatandaşların kabusu oldu. Sarıyer Gazetesi’ni arayan ve yaşadıkları korkuyu paylaşan bazı vatandaşlar; “Pazar günü denize girmek için kayalık bölgeye gittik. Denizde ve kıyıda aynı anda 4-5 yılan gördük. Kimisi denizde yüzüyordu kimisi kıyıdaydı. Hatta bir arkadaşımın deniz çantasının hemen yanında kıvrılmış bir yılan gördük. Çok korktuk. Hatta bize orada denize girmememiz için uyarılar yapıldı, korkudan hepimiz denizden çıktık, ilk kez böyle bir olay yaşadık. Bu konuda yetkililer önlem alsınlar” diye konuştular.

kilyos muhtari turgut serdarli 1 (1)

KİLYOS MUHTARI TURGUT SERDARLI; “KAYALIK BÖLGEDE YILANLAR VAR”

Yılan olayı konusunda Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Kilyos Muhtarı Turgut Serdarlı ise şunları şöyledi; “Kayalık bölgede yılanlar olabilir ancak onlar genelde su yılanlarıdır, insanlara zarar vermezler. Suya girip çıkabilirler, korkulacak ya da panik yapacak bir durum yok. Sahil ve plaj taraflarında ise sorun yok. Vatandaşlarımız yok yere panik yapmasınlar. Bu konuda endişe yapacak ya da büyütecek bir durum yok. Kilyosumuz güzel bir yerdir, bu tür korkular gereksiz”

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 14 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz