KOR ATEŞ SARIYER’E DE DÜŞTÜ! BEŞİKTAŞ’TAKİ HAİN SALDIRIDA SARIYERLİ GÖRKEM YAZICI DA ŞEHİT DÜŞTÜ!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Beşiktaş’ta terör örgütü PKK’nın düzenlediği çifte terör saldırısında şehit olanların isimlerinin yer aldığı kahreden listede Düzceli üniversite öğrencisi Yasin Görkem Yazıcı da yer aldı. Aslen Sarıyerli olan Yazıcı, ailesinin tek çocuğuydu. Şehit Yazıcı’nın cenazesi yarın Demirciköy Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Kilyos Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

İstanbul’da Vodafone Arena Stadı’nda oynanan Beşiktaş- Bursaspor maçının bitmesinden yaklaşık 1,5 saat sonra stat yakınında düzenlenen bombalı araç saldırısı ile Maçka Parkı’ndaki canlı bomba saldırısında şehit olan ve yaralanan emniyet personeli ile yaralı vatandaşların bazılarının isim listesi açıklandı.

EĞİTİMİNİ DÜZCE’DE GÖRMÜŞ

İlkokul öğrenimi Düzce’de görmüştü İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün açıkladığı isim listesinde eğitim hayatının bir bölümünü Düzce’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a giden Düzceli üniversite öğrencisi Yasin Görkem Yazıcı ismi de bulunuyor.

Ailesinin tek çocuğuydu Babasını geçirdiği rahatsızlıktan dolayı kaybeden Yazıcı’nın Öncü Koleji’nde ilkokul öğrenimi gördüğü bilgisine ulaşıldı. Koç Üniversitesi’nde İşletme bölümü öğrencisi olan Yazıcı’nın ailenin tek çocuğu olduğu öğrenildi.

Şehit olan genç üniversite öğrencisinin ailesinin 17 yıl sonra tek evladı olarak Dünyaya geldiğin ifade edildi. Annesi saldırı haberini oğlunun ölümünden habersiz sosyal medyada paylaşmış Dün akşam meydana gelen patlamanın ardından olayın haber sitelerinde ve sosyal medyada duyulmasıyla, şehit Yazıcı’nın annesi Bilge Yazıcı’nın oğlunun şehadetinden habersiz olarak hain saldırı haberini sosyal medya hesabından paylaştığı görüldü.

SARIYER GAZETESİ olarak merhuma Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve milletimize başsağlığı dileriz…

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 12 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz