Sarıyer polisinden 7 mahalleye eş zamanlı operasyon!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

 operasyon2 _ayracİstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Sarıyer polisinin Sarıyer’de ortaklaşa düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 8 kişi gözaltına alındı, 200 gram uyuşturucu ele geçirildi. 7 ayrı mahallede eş zamanlı başlatılan operasyona çok sayıda polis katıldı.

_ayrac

Sarıyer Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile İstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Sarıyer’de 7 ayrı mahallede yaptıkları baskınlarda 200 gram uyuşturucu ele geçirdi. Operasyonlarda 8 kişi de gözaltına alındı. Sarıyer Emniyeti’nden gazetemize yapılan açıklamada operasyonun Emirgan, Zekeriyaköy, Çayırbaşı, Maden, Kazım Karabekir, Kocataş ve Merkez Mahallesi’nde yapıldığı ifade edildi. Yüzlerce polisin katıldığı ve yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı operasyon sırasında, uyuşturucu satışı yaptıkları sanılan kişilere ve evlere baskınlar düzenlendi. Özel Harekat Timleri’nin katıldığı baskınlar sabaha doğru yapıldı. Torbacılar ve sokak satıcılarına karşı yapıldığı belirtilen operasyonların aralıksız devam edeceği ve Sarıyer polisinin zehir tacirlerine göz açtırmayacağı belirtildi.

operasyon1

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 7 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. ibrahim dedi ki:

    asıl tehlike kilyos kalesinde denetim yok haftasonu gece sabahlara kadar karanlık ortamda yüzlerce genç burada ne yapar. jandarma bölgesi ilgilenen yok istanbul emniyeti lütfen sorumluluk alanımızda değil demeyin bu kaleye bir el atın