Sarıyer’de ”Kaza Riski” Tabelasına Çarpıp Uçuruma Yuvarlandı

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sariyer-kaza

_ayrac

Sarıyer’de ‘Kaza riski’ uyarı bulunan levhaya çarpan taksi uçuruma yuvarlandı. Kazada, takside bulunan müşteri yaralandı, şoför ise kazayı yara almadan atlattı.

_ayrac
Kaza öğle saatlerinde Büyükdere Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Oğuz T.’nin kullandığı 34 TDL … plakalı taksi Sarıyer’den müşteri aldıktan sonra Beşiktaş istikametine hareket etti. Büyükdere Caddesi üzerinde kontrolden çıkan taksi, yol kenarındaki ‘Yavaşla! Kaza riski’ yazan tabelaya çarparak uçuruma yuvarlandı. Yaklaşık 10 metre yüksekten aşağı düşen taksideki müşteri kadın yaralandı. Taksi şoförü Oğuz T. ise kazayı yara almadan atlattı.

Kaza sonrası olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralanan müşteri araçtan çıkarılarak hastaneye kaldırıldı. İtfaiye ekipleri ise yangın ihtimaline karşı aracı kontrol etti.

Taksi şoförü, ilerlerken önüne bir hayvan çıktığını bu nedenle aracın kontrolünü kaybettiğini söyledi. Hayvanın ne olduğunu göremediğini anlatan Oğuz T., “Bir anda ne olduğunu anlayamadım. Önümde bir insan da vardı. Az kalsın ona da çarpacaktım.” dedi.

 

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 4 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz