SARIYER’DE OLAY VAR! SARIYER’İN İLK VE TEK HAFTALIK GAZETESİ SARIYER OLAY, MAYIS AYI BAŞINDA PİYASAYA ÇIKIYOR!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sariyer-olay-gazetesi2

_ayracSarıyer, nihayet haftalık bir gazeteye kavuşuyor. SARIYER OLAY, Mayıs ayından itibaren piyasada olacak. Gazeteci Bekir Batu’nun çıkartacağı SARIYER OLAY, Türkiye’nin en kaliteli haftalık yerel gazetesi olacak.

_ayrac

Sarıyer Gazetesi’nin kardeş gazetesi SARIYER OLAY, önümüzdeki aydan itibaren Mayıs başında piyasada olacak. Tamamı renkli 16 sayfalık ulusal gazete boyutundaki SARIYER OLAY, alanında bir ilk olacak. “Sarıyer’de olay var” sloganıyla çıkacak gazete ilk birkaç sayısını promosyon amaçlı ücretsiz dağıtacak. Daha sonra tamamen ABONELERE özel gönderilecek.

BATU; “TÜRKİYE’NİN EN KALİTELİ GAZETESİNİ HAZIRLIYORUZ”

SARIYER OLAY hakkında açıklama yapan Gazeteci Bekir Batu bu konuda şunları söyledi; “Yaklaşık 11 yıldır piyasada olan Sarıyer Gazetesi yine aylık olarak ücretsiz yayınlanmaya devam edecek. Ancak SARIYER OLAY haftalık yayınlanacak. Hafta başından itibaren yayınlanacak ve yine hafta içinde ABONELERE posta yoluyla ulaştırılacak. SARIYER OLAY’da bugüne kadar hiçbir gazetede olmayan her türlü çarpıcı haber ve röportajlar yayınlanacak. Çok zengin bir içeriğimiz var, güçlü bir ekiple Sarıyer’e yepyeni bir soluk getireceğiz. Sarıyer’deki herkesi ilgilendiren haberlere yer vereceğiz. Siyaset, yaşam, kadınlara özel haberler, gurme, esnaf, çevre haberleri, dosya haberler, sürpriz röportajlar, Sarıyer’e özel bulmaca sayfası, STK röportajları, Kültür-Sanat habeleri, Sokak röportajları, Alışveriş, kampanyalar, indirimler, sağlık, semt rehberi, spor, yemek, lezzet durakları… Kısaca bu gazetede her şey olacak. Tüm partilere eşit mesafede olacağız, herkese sayfalarımızda yer vereceğiz. Sürpriz yazarlarımız var. SARIYER OLAY yaşam ağırlıklı bir gazete olacak. Bu gazete için yeni ekibimizle birlikte günlerdir insanüstü bir çalışma sergiliyoruz. Şuana kadar yaklaşık 600 kişiyle yüz yüze röportajlar yapıldı. sariyerolay.com sitesi önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Sarıyer, Türkiye’nin en kaliteli haftalık gazetesine kavuşacak. Bizi takip edin”

ABONELERİMİZE ÖZEL SÜRPRİZLER VE KAMPANYALARIMIZ VAR

Sarıyer Olay’a İstanbul içinden herkesin abone olabileceğini söyleyen Batu, “SARIYER OLAY abonelerinin kayıp-zayi-eleman-iş ilanı- özel gün kutlama- taziye ilanı- kutlamalar, künye bilgileri gibi pek çok tanıtım bilgileri ücretsiz yayınlanacak. Detaylar için ABONE ofisimizle iletişime geçebilirler. Sarıyer’e sahip çıkmak isteyenlerin SARIYER OLAY’a abone olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

İRTİBAT: SARIYER OLAY ABONE SORUMLUSU

GÜLİZAR DEMİR 0534 707 56 17 /Mesai saatleri içinde: 0212 242 01 27

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 2 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz