Sarıyer’e şehit acısı düştü! Ferahevler’de yaşayan Gaziantepli üsteğmen Uğur Taşçı, Cizre’de şehit düştü!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

ugur-tasci1

_ayrac

Sarıyer’e kor ateş düştü. Şırnak Cizre’de bugün (cumartesi) şehit düşen Topçu Üsteğmen Uğur Taşçı‘nın Sarıyer Ferahevler’de yaşadığı ortaya çıktı.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Hain saldırıda yaşamını yitiren şehit üsteğmenin ölüm haberi Sarıyer’e akşam saatlerinde ulaştı. Acı haber, Taşçı’nın ailesi ve mahalle sakinlerini göz yaşlarına boğdu. Sarıyer’de çok sayıda kişi şehit ailenin acısını paylaşmak için aileye taziye ziyaretine gidiyor. Sarıyer protokolünden çok sayıda kişinin de taziyeye gittiği öğrenildi. Aslen Gaziantepli olan şehit Taşcı’nın naaşının memleketinde mi yoksa Sarıyer’de mi defnedileceğine ailesi karar verecek.

SARIYER GAZETESİ olarak terör örgütünün hain saldırısında yaşamını yitiren şehit Uğur Taşcı’ya Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve vatandaşlarımıza başsağlığı dileriz.

TSK’DAN ŞEHİT AÇIKLAMASI

Genelkurmay Başkanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri, Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde devam eden operasyonlar sırasında, PKK’lı teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu 1 askerin şehit olduğunu açıkladı. Genelkurmay’ın açıklamasında ayrıca bugünkü operasyonlarda şu an itibariyle 7 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği belirtilerek operasyonlara devam edildiği bildirildi.

Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan açıklama şöyle: “23 Ocak 2016 tarihinde Şırnak ili Cizre ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 16.20’de şehit olmuştur.

Bugünkü operasyonlar esnasında şu an itibariyle yedi bölücü terör örgütü mensubu terörist etkisiz hale getirilmiş olup operasyonlara devam edilmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz”

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 23 Ocak 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz