Sarıyerli Beşiktaşlılar İftarda buluştu

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (3)

_ayrac

Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği İftar organizasyonu bu yılda İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

_ayrac

MERT CİN / SARIYER GAZETESİ 

İftar Organizasyonuna Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz,  CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili, Hüseyin Çoşkun, Kemer Mahalle muhtarı Nazif Artan, Yeni Mahalle Muhtarı Erdoğan Kavraz, Sarıyer Lozan Mübadilleri Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez, Büyükdere Güzelleştirme Derneği Başkanı Fikret Yazıcı,  Beşiktaş taraftar dernek başkanları, tribün liderleri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

IMG_8840

İftar sonrasında bir konuşma yapan Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Birol Yılmazel şunları söyledi:  “Derneğimizin geleneksel hale getirdiği iftar yemeğimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Bu vesile camiamızın ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ederiz”

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (2)

Dernek Başkanı Birol Yılmazel’in konuşmasının ardından sözü alan isim Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz oldu: Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin iftar yemeğine katılan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, ilk olarak Bahçeköy’de merkezde bulunan derneği ziyaret etti. Taraftar ve üyelerinin kendisine sıcak yaklaşımından duyduğu memnuniyeti dile getiren Karadeniz, hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (4)

Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı  ve Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ise; ”Herkese iyi akşamlar tuttuğunuz oruçlar kabul olsun. Ramazan birlik ve beraberlik ayı ve ülkemiz de keşke geriye kalan aylarda böylesine barış, sevgi ve huzur ortamında geçse diyorum ve Belediye Başkanımız Şükrü Genç’in selam ve saygılarını iletiyorum” dedi.

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (5)

İftar sonrasında Şükrü Genç ziyarette bulundu

PTT Evlerinde gerçekleşen Belediye İftarına katılan Şükrü Genç daha sonra Bahçeköy’e geçerek Sarıyer Beşiktaşlılar Derneği’nin iftar organizasyonuna katıldı. Yaklaşık olarak bir saat kadar Dernek Yöneticileri ve Bahçeköylülerle sohbet eden Şükrü Genç daha sonra Bahçeköy’den ayrıldı.

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (6)

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (8)

SARİYER-BESİKTASLILAR-DERNEGİ-İFTAR-TEMMUZ-2016 (1)

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 4 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz