Şehitlerimizin aziz ruhları için Cuma günü mevlit okutulacak!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

istinye- osman-reis-camii1

_ayracSarıyer siyasetinin köklü isimlerinden Metin Akman, Cahit Bölükbaşı ve Fatih Kavaloğlu öncülüğünde duyarlı bir grup, Cuma günü Yeniköy’deki Osman Reis Camii’nde şehitlerimizin aziz ruhları için mevlit okutacak. Tüm Sarıyerliler’in davetli olduğu mevlit sonrası misafirlere çeşitli ikramlarda bulunulacak…

_ayrac

Özellikle son dönemde peş peşe yaşanan şehit acısı tüm yurtta vatandaşları, manevi bir atmosferde buluşturmaya devam ediyor. Sarıyer siyasetine bir dönem damga vuran isimlerden Cahit Bölükbaşı, Metin Akman ve Fatih Kavaloğlu öncülüğünde duyarlı bir grup, şehitlerimiz anısına mevlit okutacak. İstinye ile Yeniköy arasında Köybaşı Caddesi üzerinde bulunan Osman Reis Camiisi’nde 8 Nisan’da okutulacak mevlit, Cuma namazından sonra başlayacak. Tüm Sarıyerliler’in ve bu manevi atmosfere ortak olmak isteyen herkesin davetli olduğu mevlitte, katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunulacak.

SAĞDUYU PLATFORMU YEMEKTE BULUŞTU

sagduyu-platformu2

Öte yandan hiçbir siyasi amaç gütmeyen ve kendilerine “Sağduyu Platformu Grubu” adını veren isimler geçtiğimiz günlerde Kireçburnu Vilayet Evi’ndeki yemekte bir araya geldi. Yemeğe, Sarıyer’in tanınan isimlerinden Avukat Güven Kurtul, Cahit Bölükbaşı, Fatih Kavaloğlu, Büyükdereli iş adamı Abdulmüttalip Genç, Hakkı Kavaloğlu, Metin Akman ve Gazeteci Tahir Yaman, Suat Ak katıldı. Yemekte birbirleriyle eski günlerini ve hatıralarını paylaşan ekip, oldukça keyifli anlar yaşadı.

sagduyu-platformu1

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 6 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz