ŞÜKRÜ GENÇ, GELENEĞİ BOZMADI, KARADENİZ TURUNA ÇIKTI!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (11)_ayracSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan’ın son gününde Rize’deydi. Sarıyer’deki Rizeliler’in davetini kırmayan Genç, son iftarı Yemişlik Köyü’nde yaptı. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Genç, Rize’den sonra Trabzon’a geçti.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ramazan Ayı’nın son gününü yine Karadeniz’e ayırdı. Başkan Genç, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Rize ve Trabzon’a gitti. Sarıyerli Rizeliler’in daveti üzerine bu şehre giden Başkan Şükrü Genç’e, iş adamı Bayramali Koçoğlu, Meclis Üyesi Salih Akıncı, İstinye Muhtarı Recep Alkan, SARIYER OLAY yazarı ve Vadi’nin sevilen gazetecisi Sadi Toygar ile sanatçı Ruşen Aydeniz gibi isimler de eşlik etti. Belediye Başkanı Genç, Ramazan’ın son iftarını Rize Yemişlik Köyü’nde yaptı. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Genç, burada kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti.

Rize’de bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Genç, geçen yıl olduğu gibi  bu yıl da yerel Zümrüt Gazetesi’ni de ziyaret ederek gazetenin Genel Yayın Yönetmeni ve Sahibi Faik Bakoğlu’yla bir süre sohbet etti.

RİZE’DEN TRABZON’A GEÇTİ

Rize’deki ziyaretlerinden sonra bu kez de Trabzon’a geçen Belediye Başkanı Genç, burada da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gittiği her yerde vatandaşlardan ve hemşerilerinden yoğun ilgi gören Genç’in, Karadeniz programının tamamlanmasından sonra ailecek tatil yapacağı öğrenildi.

LÖSEV’E BAĞIŞ YAPTI

Öte yandan Sarıyer Gazetesi’nin edindiği bilgilere göre, Belediye Başkanı Şükrü Genç’in, Rize yolculuğu öncesinde kendisi ve eşi adına kısa adı LÖSEV olan Lösemili Çocuklar Vakfı’na bağış yaptığı öğrenildi. Başkan Genç’in yaptığı bağış miktarı öğrenilemezken, amacın sosyal sorumluluk projesi yürüten LÖSEV’e bağış yapılmasını özendirmek olduğu belirtildi.

Fotoğraflar için Sadi Toygar ve Ruşen Aydeniz’e teşekkürler…

sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (2)

sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (1)  sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (3) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (4) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (5) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (6) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (7) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (8) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (9) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (10)  sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (12) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (13) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (14) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (15) sukru-genc-rize-trabzon-da-sariyergazetesi1 (16)

ŞÜKRÜ GENÇ’İN GEÇEN YIL Kİ RİZE GEZİSİNDE NELER YAŞANMIŞTI! AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFI TIKLAYINIZ!

sukru-genc-rize1 (25)

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 5 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz