ŞÜKRÜ GENÇ; “ŞEHİT ÜSTEĞMEN UĞUR TAŞCI SPOR KOMPLEKSİ, ŞEHİDİMİZİN ANISINA VE FERAHEVLER’E YAKIŞIR BİR TESİS OLACAK”

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sukru-genc-sehit-ustegmen-ugur-tasci-parki-aciliyor1d-1

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şırnak’ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Ferahevlerli Üsteğmen Uğur Taşcı’nın adını taşıyacak tesisin yapımını yakından takip ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ziyaret ettiği şehit ailesine Taşcı’nın adına bir spor kompleksi yapılacağının sözünü vermişti.

ŞÜKRÜ GENÇ; “YAKLAŞIK 10 DÖNÜMLÜK TESİS YAPIYORUZ”

ugur-tasci-parki-spor-tesisi1 (3)

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç konuyla ilgili şunları söyledi; “Ferahevler’e ve şehit üsteğmenimizin anısına uygun bir spor kompleksi yapıyoruz. Yaklaşık 10 dönümlük bir alanda dev bir tesis yapıyoruz. Şehit Üsteğmen Uğur Taşcı Spor Kompleksi’nin içerisinde SAGEM, yürüyüş alanları, basket sahası, voleybol sahası, yeşil alanlar, jimlastik alanları, sosyal dinleti alanları olacak. Bu projemiz önümüzdeki aylarda tamamlandığında Ferahevler muhteşem bir komplekse sahip olacak. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız modern bir tesise kavuşmuş olacak. Ekiplerimiz aralıksız bir şekilde çalışıyor ve ilçemize güzel bir hizmet daha kazandırıyoruz. Ülkemize ve şehitlerimize sahip çıkmaya, birbirinden önemli projeler geliştirmeye devam edeceğiz”

Sehit ustegmenin esi aci haberi baba evinde aldi

13833043_10209826913246404_936317963_o

sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-8 sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-3 sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-4 sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-5 sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-6 sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-7 sehit-ugur-tasci-parki-sariyer-ferahevler-2

ugur-tasci-parki-spor-tesisi1 (4)

ugur-tasci-parki-spor-tesisi1 (2)

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 23 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz