Ünlü isimler oflu ismail’in oğlunun cenazesine akın etti

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

oflu-ismail-in-oglu-hasan-hacisuleymanoglu-to-4-8385243_o_ayracCumartesi günü evinde kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren ‘Oflu İsmail’ olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu’nun oğlu Hasan Hacısüleymanoğlu’nun cenazesine ünlü isimler akın etti._ayrac

‘Oflu İsmail’ lakaplı İsmail Hacısüleymanoğlu’nun oğlu Hasan Hacısüleymanoğlu Kilyos’ta toprağa verildi. Cenaze törenine çok sayıda ünlü isim de katıldı.

EVİNDE KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

Yaklaşık 4 ay önce hayatını kaybeden ‘Oflu İsmail’ olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu’nun oğlu 45 yaşındaki Hasan Hacısüleymanoğlu da geçtiğimiz cumartesi günü Tarabya’daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Hacısüleymanoğlu için bugün Kilyos Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

AİLE TAZİYELERİ KABUL ETTİ
sunnet-sli

Hacısüleymanoğlu’nun eşi Esra, oğulları Emir, Haşim, Dündar Hacısüleymanoğlu ile diğer aile fertleri cami bahçesinde taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar’ın oğlu Mustafa Çağlar,  Dündar Kılıç’ın torunu Onur Özbizerdik,  Oktay Kaynarca,  Hakan Ural,  Sinan Engin,  İsmail Türüt’ün de aralarında bulunduğu birçok isim katıldı.

ÜNLÜ İSİMLER DE ORADAYDI

Hacısüleymanoğlu’nun cenazesi öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından cenaze aracına konuldu. Hacısüleymanoğlu daha sonra Kilyos Ağlamış Dede Mezarlığı’nda toprağa verildi. Öte yandan Hasan Hacısüleymanoğlu’nun cenaze aracına konulan tabutunun yanına çok sayıda kişinin oturması dikkat çekti.

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 25 Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz