Yaz Spor Okullarından muhteşem açılış

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sariyer-yaz-spor-okullari-2016-4

_ayrac

Action Team’in akrobasi gösterileriyle renklenen Yaz Okulları açılış töreninde konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, çocukların geleceği için sporun önemini anlattı.

_ayrac

sariyer-yaz-spor-okullari-2016-1

Sarıyer Belediyesi tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Yaz Spor Okulları, Çayırbaşı Standı’nda düzenlenen törenle yapıldı. Futbol, Basketbol, Kız Futbol, Karate, Judo, Tekvando, Voleybol, Atletizm, Yüzme ve Jimnastik olmak üzere toplam 10 branşta eğitim verecek Yaz Spor Okulları’nda en yüksek ilgi yüzme bıranşına oldu.

Rekor katılıma ulaşan yüzme dalına toplam bin çocuk başvurdu. Uzman eğitmenler eşliğinde yaz ayları boyunca hizmet verecek Yaz Spor Okulları’nda Sarıyer Belediyesi tarafından çocuklara verilen spor ekipmanlarının yanı sıra ücretsiz servislerle ulaşım sağlanacak.

sariyer-yaz-spor-okullari-2016-2

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Hakan Bilgin ve eski milli voleybolcu ve dizi oyuncusu Ceylan Saner tarafından sunulan ve Action Team’in akrobasi gösterileriyle renklenen Yaz Okulları açılış töreninde konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, çocukların geleceği için sporun önemini anlattı.

Sporun sadece vücut değil, zeka gelişimine de katkı sağladığını, eğitimde başarıyı getirdiğinin altını çizdi.

sariyer-yaz-spor-okullari-2016-3

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 22 Haziran 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz