Şükrü Genç’ten Çamoluk Belediye Spor’a malzeme jesti!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

sukru genc-camoluk-belediye-spora-jest-1

_ayracSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, memleketi Giresun’daki Çamoluk Belediye Spor‘a malzeme yardımında bulundu. Kulübün yardım talebini geri çevirmeyen Genç; takım forması, koşu ayakkabısı, krampon ve çok sayıda futbol topu gönderdi._ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sadece ilçe genelindeki spor kulüplerine değil aynı zamanda değişik şehirlerdeki spor kulüplerine de sahip çıkmaya devam ediyor. Başkan Genç bu kez de memleketi Giresun’a bağlı Çamoluk Belediye Spor’a malzeme desteğinde bulundu.

TONBUL’DAN ŞÜKRÜ GENÇ’E TEŞEKKÜR

Çamoluk Belediye Spor Başkan Yardımcısı Ramis Tonbul‘un, Sarıyer Belediyesi’ne giderek görüştüğü ve destek sözü aldığı Belediye Başkanı Şükrü Genç, verdiği sözü yerine getirdi. Başkan Genç tarafından Çamoluk Belediye Spor’a; takım forması, koşu ayakkabısı, krampon, çok sayıda futbol topu, dizlik ve yağmurluk gönderildi. Malzemeleri alan Çamoluk Belediye Spor Başkan Yardımcısı Ramis Tonbul, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in verdiği sözü tuttuğunu belirterek, kendisine teşekkür etti.

Tanbul, gönderilen malzemelerin Çamoluk Belediye Spor için çok önemli olduğunu, yaptığı bu destekle Şükrü Genç’in Çamoluklu gençlerin var olan sevgisini bir kez daha kazandığını dile getirdi.

sukru-gencin-gizli-ekibi-saybab-1

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 11 Şubat 2016 tarihinde yayınlanmıştır. (2 sene önce)

Habere yorum yaz