Sarıyer Kent Konseyi 2. dönem olağan çalıştayı gerçekleşti

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Sarıyer Kent Konseyi 2. dönem olağan çalıştayı Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıya Başkan Şükrü Genç katılamazken, Başkan vekili Aydemir Görmez’in açılış konuşmasının ardından toplantı süreci konusunda katılımcılara bilgilendirme yapıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM / MERT CİN

13 çalışma grubunun başkanları, başkan yardımcıları, sekreter ve raportör seçimleri gerçekleştirilirken gönüllü çalışmak isteyen üyeler de kaydedildi. Seçilen Çalışma Grupları’nın başkan, başkan yardımcısı, sekreter ve raportörleri şu şekilde belirlendi.

BALIKÇILIK ve SU ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Mustafa TÜRKMEN

Başkan Yardımcısı : İlyas TORLAK

Sekreter : Şengül YILMAZ

Raportör : Zafer Murat ÇETİNTAŞ

BASIN ve İLETİŞİM ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Bekir BATU

Başkan Yardımcısı : Mert CİN

Sekreter : Ali YAMAN

Raportör:

ÇEVRE,SAĞLIK ve HAYVAN HAKLARI ÇALIŞMA GRUBU

Başkan: Abdülkadir BİLGE

Başkan Yardımcısı :Rüzgar TÜRKOĞLU

Sekreter :Emel GÜLERLER

Raportör :Ali SARPKAYA

DEMOKRASİ,İNSAN HAKLARI,TÜKETİCİ HAKLARI ve AZINLIKLAR , FARKLI İNANÇLAR ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Zerrin DİZDAR

Başkan Yardımcısı:Peyker ŞİMŞEK

Sekreter: Şengül YILMAZ

Raportör :Adem KARGİDANOĞLU

DOĞAL AFETLER,DEPREM ve ARAMA KURTARMA ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Kadir SÜTÇÜ

Başkan Yardımcısı : Osman KARAÇAM

Sekreter : Onur SÜTÇÜ

Raportör : Döndü SÜTÇÜ

EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU

Başkan :İsmail SOYKAN

Başkan  Yardımcısı:Hürriyet UZUN

Sekreter : Süreyya CİNİK

Raportör : Hülya GÜR GÜNTAŞ

ENGELLİLER ÇALIŞMA GRUBU

Başkan: Mahmut KEMENT

Başkan Yardımcısı: Hanife GÜNEŞER

Sekreter : Emel ÖZTEPE

Raportör : Esra GÜNDOĞDU

 

GECEKONDU, MÜLKİYET ve BARINMA HAKLARI, GÖÇ ve GÖÇMEN SORUNLARI ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Fazlı CEYLAN

Başkan Yardımcısı:Ali Haydar ASLAN

Sekreter :Osman KARAÇAM

Raportör:Zeki TEKİN

GENÇLİK ve SPOR ÇALIŞMA GRUBU

Başkan: Adem Ali KARGİDANOĞLU

Başkan Yardımcısı :Fikret YAZICI

Sekreter:Turgay YEŞİLAĞAÇ

Raportör:Cüneyt GÜL

TARIM,HAYVANCILIK ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Serra DENİZ

Başkan Yardımcısı: İzzettin BÜYÜKYILMAZ

Sekreter:Rüzgar TÜRKOĞLU

Raportör : Seyhan DENİZ

TARİHİ DOKU ,KENTSEL DÖNÜŞÜM ,TURİZM,KÜLTÜR ve SANAT ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Aynur SAVAŞ ULUĞTUĞ

Başkan Yardımcısı: Dağıstan BEKİROĞLU

Sekreter :Ali Sarp KAYA

Raportör: Serpil OKAYGÜN

TRAFİK ve ULAŞIM ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Varol KISA

Başkan Yardımcısı : Kemal TOPTAN

Sekreter : Bayram Ali KOÇOĞLU

Raportör: Zeki TEKİN

YEREL KALKINMA ve GİRİŞİMCİLİK ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Yusuf Süleyman KARADAĞ

Başkan Yardımcısı :Nuran SÖKMEN

Sekreter:Serra DENİZ

Raportör :Rüzgar TÜRKOĞLU

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 18 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (4 ay önce)

Habere yorum yaz